Wpis z mikrobloga

@H4RRY: Mnie to nie bulwersuje. Uważam to jedynie za nad wyraz #!$%@? i wybitnie nieśmieszny trend i co mi zrobisz? A ludzi uważających się za wybitnych bo ich to bawi, tłumacząc to wielopoziomowością dowcipu , którego ja nie zrozumiem bo jestem za głupi to nawet mi nie jest żal.
  • Odpowiedz
@vipcypr8: Przecież to można odnieść do twórców i odbiorców tego mema

¯_(ツ)_/¯

@romek898: No właśnie, że nie. Zgrywam się a kołki w dupach mają obrońcy jakiej chałtury uważający, że każdemu musi się to podobać bo jak nie to „brakuje trochę luzu” c’nie?
  • Odpowiedz
@sebsossj: Ależ idiotyczny mem, żartów kontekstowych z obcego języka się nie tłumaczy na język polski, a jeśli się próbuje to nie dosłownie. Najlepiej pozostawić to w oryginale, inaczej za grosz nie jest śmiesznie.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Memy są celowo tłumaczone dosłownie i każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale przyjdzie taki jeden co będzie płakał, że memów się nie tłumaczy bo on uważa, że to #!$%@?, bo nie rozumie kontekstu xD
  • Odpowiedz
@vipcypr8: Przecież to można odnieść do twórców i odbiorców tego mema


¯\(ツ)/¯

@romek898: No właśnie, że nie. Zgrywam się a kołki w dupach mają obrońcy jakiej chałtury uważający, że każdemu musi się to podobać bo jak nie to „brakuje trochę luzu” c’nie?

Byczq wyszło na to że wszyscy mają mieć takie poczucie humoru jak Ty, a teraz odwracasz kota ogonem xD
  • Odpowiedz