Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z łóżkiem otóż łóżko składa się ze stelaża,deseczek ułożonych na nim i materaca. Niestety łóżko strasznie skrzypi podczas wykonywania najmniejszego ruchu. Nie dość że przeszkadza to mi to jeszcze ludziom mieszkającym ze mną. Czy jest szansa pozbycia się tego irytującego hałasu? Z tego co zauważyłem listewki podtrzymujące materac są trochę wygięte. Obróciłem je na drugą stronę jednak to wiele nie dało. Jeśli nie ma jakiś domowych sposobów pozbycia się hałasu jest w #rzeszow jakiś sklep gdzie od ręki za niewielkie pieniądze kupię takie deseczki?
#meble #lozko #sypialnia #halas
  • 7
  • Odpowiedz
@BocianKleKle: Jak nie pomoze dokręcenie to musisz się dobrze przysłuchać skąd ten dzwiek dochodzi. Na pewno z jakiegoś połączenia, możesz na przykład spróbować pomiędzy elementy dać teflonowe podkladi (zmiejszą tarcie, można kupić go w takich niewielkich płytach, parę złotych za kawałek). A co do tego stelaża to deseczki mają być wygięte łukiem do góry
  • Odpowiedz
@BocianKleKle: kawałki rowerowej dętki przybite zszywaczem tapicerskim pod każdym szczebelkiem lub po całej długości. Sprawdzone. Działa.
Możesz dać też na szczebelki płytę meblową lub tą mieloną- budowlaną. Ale dętka I tak będzie potrzebna.
  • Odpowiedz