Wpis z mikrobloga

No hej wykopki!
Czas zmienić coś w swoim życiu więc wpadłem na Ś W I E T N Y pomysł - zrobić tak, żeby wyglądać tak dobrze jak rówieśnicy a nawet lepiej, do tego nauczyć się kilku nowych rzeczy i zmienić pewne przyzwyczajenia, które są generalnie złe i generalnie czas zeby wyjsc z przegrywu.
Aktualna waga/wzrost/bmi/wiek
Aktualnie 79kg/178cm/24.93/17
Jak wygladam? No zle, duzo tluszczu, malo miesni - JES KIPESKO. pic w kom
Zalozenia sa proste:
- Zejscie z wagi ponizej 70kg
- Zbudowac jakas tkanke miesniowa, zeby wygladac a nie obrzydzac kolegow w szatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zaczac spowrotem zabawe z HTML
- Znalezc dziewczyne ((((chodzac do technikum to jest trudne))))


- To wszystko dokladnie do 1 marca 2021 roku
- Rzucić palenie (Tak palę i się tego wstydzę)
A z takich przyzwyczajeń:
- Ograniczyc napoje gazowane i slodzone do zera
- Ograniczyc cukry złożone -> jak najwięcej cukrów prostych
- troszke wiecej ruchu -> Lubie grac w kosza i w pilke kopaną (amatorsko), na rowerze (tutaj juz troche lepiej niz amatorsko)
Wowowowowow inb4 nikt nie pytał:
No to ja sobie pisze taki poscik zeby samemu sie zmotywowac, publikowac co tydzien progress, i dotrwac te 20 tygodni w "poście". Czy mi się uda? Nie wiem, ale chcialbym na 18 urodziny byc fit.

Jakies wskazowki etc? bede wdzieczny :D
#logikaniebieskichpaskow #mikrokoksy no i taki tag zakladam #mejkemuw
  • 19
@Mejker-Party: na luziku! nie znam się na treningach itp., ale masz ładną posturę, ładny kran w łazience więc na pewno bez najmniejszych problemów poradzisz sobie z dojściem do sylwetki, którą chcesz osiągnąć. chociaż w mojej opinii wszystko jest na swoim miejscu :D tak czy inaczej, powodzenia OPie!
@Mejker-Party: Słodycze to są cukry proste. Cukry złożone, to jakieś owsianki, chleby razowe itp.
IF to intermittent fasting, czyli post przerywany. Bardzo dobra metoda na zrzucenie wagi i poprawę zdrowia. Polega ona na tym, że nie jesz nic przez 16 godzin w ciągu doby, a w ciągu pozostałych 8 godzin zjadasz tyle ile potrzebujesz na cały dzień.

Do tego ćwiczenia siłowe/kalistenika/HIIT, żeby zbudować mięśnie. Dzięki nim wzrośnie twoje zapotrzebowanie kaloryczne, więc
@Qwadrat: Już wiem więcej :D Skad wziac cwiczenia? Jakies dobre zrodlo? Widzialem w jakiejs gazetce pokroju Men's Healtha jakies cwiczenia do robienia w domu jakis miesiac temu, moze czytasz i kojarzysz - nadaje sie to?
@Qwadrat: @Dajciespokuj: Hej po 2 miesiącach. Co się udało osiągnąć? Ano całkiem sporo. Stosuję dietę IF, ale okno 6h, unikam słodyczy, od miesiąca nie napiłem się innego napoju niż woda, kawa i herbata. Staram się codziennie jednego owoca jeść.
1. Zejście z wagi ponizej 70kg - Idzie dobrze, na dzień dzisiejszy 71,4kg na wadze.
2. No coś tam się dzieje, ale raczej treningi na kondycje/fitnesowe robie - 2 razy w
@Dajciespokuj: @Qwadrat:
Elo po kolejnym miesiącu. Z kolejnych postanowień - Zszedłem z wagą do poziomu <70 kg. Okolice 69,5 aktualnie po śniadaniu. Aktualnie przestałem ćwiczyć ze względu że jest a) zimno, b) w ogóle przestało mi się chcieć ćwiczyć w domu, c) osiągnałem wagę jaką chciałem. Odnośnie HTML to narazie jest szkoła więc mi się zupełnie odechciało w to bawić. 4. Poznałem dziewczynę, ale pod koniec grudnia ogarnąłem że to
Jeszcze odpowiem sobie sam - od lipca do stycznia 84,5 - 69,5 kg to chyba dobry wynik w #!$%@? więc jestem hardkorem :D Oby tylko się obyło do marca bez efektu jojo i będzie zajebiście
@Mejker-Party: Bardzo dobrze, trzymaj tak dalej.

Nawet jeśli teraz lądujesz w FZ, to i tak ten cały progres nie idzie na marne.
Dzięki tym osiągnięciom wchodzisz w taki mindset chada, który ma wiele opcji xD

Z tego samego mindsetu będziesz miał korzyści w przyszłości. To widać czy masz się za wygrywa i przegrywa. Im dłużej jesteś wygrywem tym lepiej dla ciebie.

Ładnie zszedłeś z tą wagą, nie zapomnij też o mięśniach