Wpis z mikrobloga

Jaki odkurzacz automatyczny wybrać?
Porównanie Viomi V2 Pro i Viomi SE( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------

➡️Wg mnie najlepszy stosunek cena/jakość dają właśnie te dwa roboty Viomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oba dostępne z Polski.

➡️Viomi V2 Pro to robot szeroko już znany, miałem go przez około pół roku i byłem bardzo zadowolony. V2 Pro był hitem sprzedażowym i świetnie ocenianym robotem. Od niedawna jestem posiadaczem nowego Xiaomi Viomi SE. Czym się różnią? Który jest lepszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Viomi SE to najnowszy odkurzacz sprzątający te marki, taki lekki upgrade V2 Pro. Viomi SE ma lepsze/nowsze algorytmy jazdy (V2.0 ze sztuczna inteligencją), ma większą moc niż V2Pro (2200Pa a V2 Pro 2100Pa), poprawionego mopa (ze sztuczną inteligencją). Ważną kwestią jest nowa bateria – pojemność została taka jak V2 Pro (3200mAh), ale zastosowano nowe wydajniejsze ogniwa Samsunga (ok 20% dłuższy czas pracy). Viomi SE ma też fajną nową funkcję - automatyczny system wyłączania wody przy powrocie do bazy. Jest też trochę poprawiony pojemnik, woda lepiej wypływa, jest w nim specjalna nowa pompa. W wielojęzycznej instrukcji Viomi SE jest język polski (w V2 Pro brak polskiego).

Z kolei zaletą V2 Pro są 3 pojemniki w zestawie (2w1, osobny na kurz, osobny na wode). Viomi SE ma tylko pojemnik 2w1.

Pozostałe parametry są bardzo zbliżone, lub analogiczne. Pamięć 5map, bardzo skuteczny mop na jodełkę (plus elektroniczna kontrola ilości wody), rozbudowane harmonogramy i oczywiście sterowanie aplikacją Xiaomi Home.

➡️Viomi SE jest sporo tańszy niż V2 Pro i chyba będzie lepszym wyborem. Chyba, że komuś zależy na osobnych pojemnikach (ja osobiście najczęściej używam tego 2w1) lub czarnym kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pozostałym zakresie SE ma lepsze parametry czy funkcje. Dla mnie wygrywa Viomi SE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Viomi SE z Polski
⏩299.99$ (ok 1150zł)
▶️ Flash sale
Dostawa z Polski (lub Niemiec) kurierem

Viomi V2 Pro z Polski
⏩379.99$ (ok 1460zł)
▶️ Flash sale
Dostawa z Polski lub Niemiec za darmo
❗(V2 Pro bywał taniej, ale nawet nie zbliżył się jednak nigdy do ceny 299$)

#gearbest #viomi #xiaomi #viomise #mirobot #viomiv2pro #itemyzchin

sebekss - Jaki odkurzacz automatyczny wybrać?
Porównanie Viomi V2 Pro i Viomi SE( ͡°...

źródło: comment_1601664672VqckOeWtyVMtHdGvcKZM6d.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz