Wpis z mikrobloga

Mirki chce zmienić konto uciec z banku #santander

Może ktoś polecić jakieś dobre konto lub bank?

Wymagania:

-darmowe wypłaty z bankomatów w PL
-konto za free (wpływy miesięczne na konto powyżej 15k)
-darmowe konto w euro
-darmowe przelewy express elixir bez limitu
-przyjazny kantor online
-obsluga maklerska (mile widziana aczkolwiek nie tak mocno konieczna) w Santander nic nie płacę za obsługę konta maklerskiego
- dedykowana infolinia tak mam aktualne w Santander dla klientów Select
-logiczna apka moblina

Jakiś bank da rade tym wymaganiom? Czy jednak zmuszony będę pozostać w Santander...

#banki #bankowosc #pytaniedoeksperta #finanse #pko #mbank #alior #ing
  • 25
  • Odpowiedz
@Caracas: generalnie ciągłe wtopy jeśli chodzi o bezpieczeństwo (do poczytania na niebezpiecznik albo zaufana trzecia strona), uciążliwy interfejs www (chociaż super aplikacja na telefon - mój osobisty nr 2 wśród banków zaraz po IKO od PKO BP), trochę olewczy stosunek do klienta w placówkach i niekompetencja wśród obsługi (gdzie nie pójdziesz czy zadzwonisz to co innego mówią). Dodatkowo w moim przypadku 1,50 zł za jeden przelew z konta firmowego na
  • Odpowiedz
@Caracas: ja bym jednak na PKO postawił ponieważ mają znacznie lepszą aplikacje ze sporą ilością dodatkowych usług (opłaty za parkowanie, za autostrady, bilety zbiorkom - wszystko prosto z konta pobiera bez udziału dodatkowych usług), lepszy interfejs www oraz brak limitów przelewów (w Millennium 200 tys. zł max). Tylko, że w PKO BP mam konto Premium czyli to Aurum, a w Millennium zwykłe konto 360. Jestem z niego generalnie zadowolony, aczkolwiek
  • Odpowiedz