Wpis z mikrobloga

  • 1
@OldBull: Spróbuję jutro tam to wrzucić raz jeszcze. Jak nie zażre znaczy to, że nie jestem gotów zostać gwiazdą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vvit0: zajebiste, widać że dobrze się czujesz w tej technice i Ci wychodzi :) może się kiedyś odezwę jak będę potrzebował takie animacje do jakiegoś projektu. Tak z ciekawości, liczyłeś ile godzin pracy Ci na to zeszło?
  • Odpowiedz
  • 3
@Kien: Godzin nie, bo robilem to w wolnych chwilach pomiędzy pracą (mam ten komfort) i po nocach. sporo autopoprawek i kręcenia się w kółko nad drobnostkami.
Jakby co pisz PM
  • Odpowiedz
  • 2
@DOgi: nie ma ofert współpracy (poza jedną kooperacją o której niżej) ale dużo ciepłych słów, które dla twórców mają, zaraz po pieniądzach, najwyższą wartość ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Powoli przestaję być anonimowy, co ma przede wszystkim taką zaletę, że coraz częściej jestem pytany czy ktoś może użyć mojej pracy na swoim koncie z memami oznaczając mnie jako autora - na co się oczywiście zgadzam, bo mimo wszystko nadal sporo fanpagów kradnie prace artystów bez udzielania creditsów, więc nie ma co karać tych uczciwych, którzy stawiają sprawę jasno.
A jak ktoś już kradnie, to często wśród ich subskrybentów są ludzie, którzy jasno wskazują autorstwo, więc na polu copyrights’ów jest spora poprawa.

Myślę nad drugą animacją, tym razem prawdopodobnie będę miał profesjonalny materiał motion capture nagrany specjalnie dla mnie na tą potrzebę - ale to jeszcze nie jest na 100% pewne, bo zlecenie nagrania dobrego mocap zdalnie, gdzie nie
  • Odpowiedz