Wpis z mikrobloga

@Atreyu: tak mi się zdarza bo dużo instaluję i testuję rzeczy do arduino, nodeMCU itd i nie wiem czy przez to czy coś innego co jakiś czas muszę stawiać od nowa. Jeszcze ostatnio chciałem wyłączyć logowanie pinem po reinstalacji, bo mnie #!$%@? to na żadnego użytkownika nie mogłem się zalogować xD na szczęście przywracanie dało radę.
  • Odpowiedz
ktoś robi jeszcze formaty w czasach W10?


@Atreyu: Ja, prędzej czy później mam dysk tak #!$%@? losowymi rzeczami, że usuwanie tego ręcznie jest prawie niemożliwe xD A jest tego 2TB i nie mam pojęcia dlaczego nie mam już miejsca xD
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: bo to jest bezsensowne szukanie spisków wszędzie. Co więcej inwestując we własny sprzęt tylko dodatkowo kupujemy dodatkowe śmiecie których można było uniknąć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I udostępnić jeszcze więcej danych korporacjom :) tfu na chmurę

@WykresFunkcji: nikt nie zabrania ci wrzucać zaszyfrowanych danych. Poza tym, polecam zdjąć foliową czapkę i nie szukać wszędzie na siłę spisków.
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: Tylko że ty sprzętu nie wykorzystasz w 100% a korporacja na jednym sprzęcie utrzyma kilku klientów. Kilka razy mniej śmieci :) (mniejsze zapotrzebowanie na prąd itd itd )
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: wyjątek potwierdzający regułe. Ile jest Kowalskich którzy kupują pendrive'y, dyski przenośne, chmury lokalne, NASy, Macierze (tu może nie Kowalscy ale mniejsze firmy) itd itd które są wykorzystywane w 20-50%?
  • Odpowiedz
@1pikoFarad: bardzo różnie, a to sterownik do ledów który nie chce działać po raz kolejny, a to urządzenie midi, obecnie sterownik do kadzi zaciernej do domowego browaru. Jeśli załatwię sobie lodówkę to na szybko będę składał kontroler fermentacji. Ostatnio korzystam głównie z gotowych programów bo ze mnie programista żaden ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i od jakiegoś czasu zacząłem bawić się projektowaniem 3d
czy_pisiont - @1pikoFarad: bardzo różnie, a to sterownik do ledów który nie chce dzia...

źródło: comment_1601628394UjSpDqqjJ6b5UXNclf0ail.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz