Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to obchodzi xD ja #!$%@? 7mld ludzi na świecie, a prawactwo i tak potrafi zaszufladkowac grupe spoleczna na podstawie jednego zdjęcia...
Dobrze ze istniejecie tylko na takich portalach jak ten
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego Akurat wykop to przede wszystkim sciek który kojarzony jest wlasnie z masą gimbusów o narodowych pogladach xD
Najsmieszniejsze jest to ze sami sobie na to zapracowaliście. Zostal wam tylko ten portal w ktorym lizecje sie po dupach i wykopujecie sobie nawzajem swoje prawackie urojenia.
jak chociazby ten wpis, ktory jest naprawde mega gleboki i blyskotliwy
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Jak widać, nie idzie, tylko inżynieria społeczna próbuje- jak widać z marnym skutkiem. Już niedługo odbije się to czkawką. Tak więc nie pisz, że takie rzeczy to tylko w Polsce, bo nawet w UK młodzi się z tego śmieją.
  • Odpowiedz
Widzialem kiedys w autobusie parke, ewidentnie les. Widzialem je najpierw z tylu. Jedna na wskros kobieca, sukienka, wlosy. Druga - babochlop. Gdy dojechalismy na miejsce, zobaczylem je z przodu. Ta kobieca brzydka jak noc, babochlop to jedna z najsliczniejszych dziewczyn, jakie zdarzylo mi sie widziec. I wez tu czlowieku probuj szufladkowac
  • Odpowiedz