Wpis z mikrobloga

Szczerze to zauważyłem że większość konserw czy prawaków jest nimi tylko dlatego bo nie potrafią ogarnąć tematu od innej strony jak 'chłopski rozum' [czyli ta pseudo logika w stylu; lewackie pieprzenie, ja wiem lepiej, czy coś]

Serio jesteście tak ułomni i upośledzeni umysłowo że przerasta was zaakceptowanie tego co aktualnie wiemy o życiu i świecie? ; /

np. negujecie bicie dzieci i mówicie o bezstresowym wychowaniu lewactwa, jak okazuje się że młody człowiek jest bardziej niż dorosły podatny na kary, bo jego psychika się dopiero kształtuje i jest jak je...ne jajko, i zaburza to jego psychikę i powoduje różnorakie problemy psychiczne w przyszłości.

#konfederacja
#bekazlewactwa
#polityka
  • 6
@jacieniemog28:

Serio jesteście tak ułomni i upośledzeni umysłowo że przerasta was zaakceptowanie tego co aktualnie wiemy o życiu i świecie? ; /


Ostatnimi czasy negowanie surowych danych i gadka o jakiejś empatii to domena raczej nowoczesnej lewicy.

np. negujecie bicie dzieci


Nikt nie "neguje" bicia dzieci - cokolwiek by to nie znaczyło.

mówicie o bezstresowym wychowaniu lewactwa, jak okazuje się że młody człowiek jest bardziej niż dorosły podatny na kary, bo
@angor86: leć na czarną za debilizm, mam znajomego psychiatrę i psychologia, twierdzi że naukowo wychodzi na to że młody człowiek powinien być jak najmniej narażony na stres by nie wykształciły się w nim depresja, socjopatia, czy jakaś nadwrażliwość emocjonalna itd. dzięki temu takie dziecko lepiej się uczy i zdrowiej rozwija się jego mózg