Wpis z mikrobloga

Cześć!

Kolejne podsumowanie paswnych dochodów. W ostatnim miesiącu moje portfolio wzrosło o +135,17 zł!

Zapraszam pod -> www.pan-pieniadz.blogspot.com

Turbulentne czasy, lecz segment portali inwestycyjnych ma się naprawde dobrze. Aktualnie przechodzę tez przez silną burzę w osobistym życiu zawodowym co utrudnia zwiększenie swoich pozycji na portalach. Mimo to liczę, że do końca roku przynajmniej zdubluję wartość swojego zainwestowanego kapitału :-)

#finanse #pasywny #p2p #mintos #crowdestor #panpieniadz
  • 9
@OsSikorskiego: Różnie - może to być i dochód jeżeli robisz to z głową, ale oczekiwałbym około 7-9% uwzględniając nietrafione inwestycje. Poza tym, w tym biznesie najlepiej zarabia się nie poprzez branie w tym udziału, tylko namawianie do tego innych.
@scrubGrub: Ja w tym siedzę już parę lat. Zajrzałem do Twojego podsumowania. EvoEstate ma mała płynność ale wydaje się godne zaufania. Na Mintos tylko LO z najlepszym ratingiem są obecnie warte uwagi. Crowdestor jak Bondore należy unikać, platformy to raczej nie scam, ale bardzo duży oversell i pewna strata.
@bartekjip: Dziękuje za Twoją opinię popartą doświadczeniem! Na czas pandemii wstrzymałem inwestycje i reinwestycje na Crowdestor - jestem ciekawe jak właściciele sobie poradzą. Przy Evo myśle, że ta płynnośc może być niższa uzasadniając bycie agregatorem, w odróżnieniu do np. EstateGuru. Moje inwestycje to często edukowana metoda prób i błędów. Jestem młody, zdobywam doświadczenie i nikogo nie namawiam do naśladowania :-)