Wpis z mikrobloga

@Abriam: Spokojnie mireczku nie derenwuj się. Moja mama niedawno już drugie biodro miała robione i teraz jak robomama ma dwie endoprotezy. Wszystko bez problemów - odżyła i wreszcie ją nic nie boli. U Ciebie też będzie OK!
@Abriam: Wszystko będzie dobrze kolego, sama mam endo od kilku lat i dzień operacji uważam za najlepszy w moim życiu :) Teraz czeka ją tylko jakiś tydzień pooperacyjnego bólu, który można przyćmić lekami, a po tym już tylko same przyjemności i nowe możliwości. Pamiętajcie, że rehabilitacja może zdziałać cuda, ja już na następny dzień śmigałam o kulach. Dużo zdrówka i sił dla Mamy!
@Abriam: Operacja co prawda duża ale nie ma co dramatyzować, powinno być dobrze. Znieczulam bardzo często pacjentów do takich operacji. Z ważnych rzeczy to dobrze trafić na kogoś kto robi blokady regionalne i zrobi mamie taka przed operacja (poza samym znieczuleniem do operacji). Ja robie taki zestaw ze pacjent po zabiegu na lekach przeciwzapalnych i przeciwbólowych funkcjonuje bez większego cierpienia, często zdarza się ze ból w pierwszej dobie (wtedy bywa najgorszy)