Wpis z mikrobloga

#fm20 zaskakuje mnie na każdym kroku. Ogólnie uważam go za najgorszą edycję od lat, wszystko jest przekombinowane i utrudnione, ale to co odpierniczają trenerzy/sztaby klubów to jest jakaś masakra. Mam sobie nieźle rokującego młodego zawodnika którego wyciągnąłem z Legii za niecały 1mln ojro. No i tak sobie kopie się po czole ten gość w moim Pieście Gliwice (pytanie do kibiców jak odmieniać nazwę xD)... a może pieści się w moim Pieście Gliwice? #!$%@?, nie ważne.

Najlepsze jest to że właśnie dostałem za niego dwie oferty transferowe... Transfer gotówkowy i propozycję wypożyczenia za prawie 600 tys euro miesięcznie xD. Kumacie, żeby w sierpniu składać taką ofertę za grajka wartego max. 1,5 mln euro? xDD Przecież to #!$%@? lepsze niż transfer xDDD

#footballmanager
newerty - #fm20 zaskakuje mnie na każdym kroku. Ogólnie uważam go za najgorszą edycję...

źródło: comment_16015012336ZE7DY8pOMYInCy1Y4kihE.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ZenonZawodowiec: szastanie szastaniem ale gdzie tu logika? Możesz coś kupić za 1,5mln euro ale wolisz wypożyczyć za 6mln euro? Chciałbym robić z tobą interesy skoro twierdzisz że to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@newerty: ja uważam właśnie że jest dużo lepsza od 18 i 19, trochę przekombinowali to prawda, mam nadzieję że 21 będzie lepsza
  • Odpowiedz