Wpis z mikrobloga

@JI_Gorki na którym piętrze to mieszkanie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie układ bardzo fajny, ale dom wymaga pomieszczenia gospodarczego,

Poza tym przydałaby się druga łazienka albo chociaż toaleta. Gdzie pralka ma być? Gdzie będziesz suszyć pranie? Salon i pokoje trochę małe ale co kto lubi.

Jeśli chodzi o strony świata to zgadzam się z @wujo17 że najlepszy jest taras od wschodu, od południa masz piekarnik, od zachodu trochę
Na tarasie nie posiedzisz bo upał. Zadaszenie trochę pomaga ale też nie do końca. Niepopularna opinia, ale dla mnie najsensowniejszy jest taras od wschodu.


@wujo17: Hej, ja też właśnie zaczynam, podobny układ. Pytanie jak się ratować przed tym upałem? Jakieś markizy? Zasłony? Czym masz wyłożony taras, drewno, beton?
@tomek-jarek: u mnie jest zadaszony taras jak na zalaczonym zdjeciu i szcerze powiedziawszy niewiele to daje bo jak slonce schodzi po poludniu juz troche nizej to dach nie daje duzo cienia. Wiec z markiza bedzie to samo. Mozna komibnowac z jakimis zaslonami czy cos jakas scianka z bluszczem czy czyms takim ewentualnie zeby dawalo troche cienia (taki mam plan u siebie). A tarasu nie mam jeszcze zrobionego, na razie mam piaskownice
wujo17 - @tomek-jarek: u mnie jest zadaszony taras jak na zalaczonym zdjeciu i szcerz...

źródło: comment_1601540092r60l02ZGBl3Enhj4XybRTV.jpg

Pobierz