Wpis z mikrobloga

@Michalczewsky: Here. Kupiłem na święta (ostatnie i te wcześniejsze) po 20 paczek (czy ile to tam było w zestawie) - czyli 40 w 2 lata. #!$%@? spadło, a nie liczę jakichś syfów 6 tierowych, żadnej ósemki. Od tamtej pory nie kupuję żadnych paczek. Chyba wg patrzy na ilość banów w karierze i najzwyczajniej w ten sposób mnie karze ().

  • Odpowiedz
@Nooser: Te świąteczne to zawsze mniej bolą. To gwarantowany gold, to się atmosferę szybciej zrobi i ogólnie świąteczny klimacik. Też za każdym razem mówię, że ni #!$%@? następnym razem nie biorę, a i tak wiem że w tym roku chociaż te 11 kupię bo się nie powstrzymam xD
  • Odpowiedz
@Nooser: ciesz sie że chociaż 6 tier rzuciło. 2 albo 3 lata temu jak kupiłem paczki za 80zł to najlepszy czołg to był 4 tier t28 e f30 (czy jakoś tak), 2 mln kredek i 3k golda - śmiech na sali. Teraz kupiłem za 30 zł 10 skrzynek i 1.5 mln kredek, 200 golda i rezerwy - znowu śmiech na sali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michalczewsky: no ale jak ktoś kto zainwestuje 3zl i dostanie czołg to... Chopie za bezcen, więc ktoś dostaje ktoś traci. Jak w polityce.

Ja postanowiłem kupić 1 paczkę i koniec. Wylosowało 1 dzień konta premium, więc zrobiłem jeszcze raz za 100 golda(darmowe) wypadło 5x bonus do expa, zrobiłem za 250(czyli za 150) i znowu 1 dzień premki. I skończyłem pokaz żenady :D

@Nooser napisz jakie?
  • Odpowiedz
@Michalczewsky: w paczkach 2 lata temu jak byl is3a kupilem tylko najmniejszy zestaw 3 skrzynek, w 1 z nich byl is3a. Wiecej nie otwieralem
W zeszlym roku kupilem chyba 25 skrzynek czy tam ile bylo w tym zestawie i ogolnie polecial tylko smietnik tego 4 5 czy tam 6 tieru
  • Odpowiedz
@pavlo0: @Polski-Polak-Siema-PL: Sprawdziłem i trzeszczę głupoty z tymi 6kami. W zeszłe święta spadł Sexton (3 tier) i Pz.Kpfw. III Ausf. K (5 tier). W poprzednie właśnie T28E with F-30 i bodajże Pz B2 740 (f) (oba 4 tiery). To są czołgi, którymi nigdy nie zagrałem ani jednej bitwy. Prawdopodobnie każdemu to spadło xd
  • Odpowiedz