Wpis z mikrobloga

@smawek12: Czy mam profit.. ubrane przydupaski, trinket 4% szansy regala na exa, szansa na duplikowanie currency ze skrzyni.. średnio 400-500c/h wg Exilence. Wszystko na zasadzie skupuję kontrakty, coiny, wchodzę zbieram skrzynie i wychodzę, olewam item na końcu. 2-3 minuty na heista. Profit jest, nie taki jak przez te dwa dni przed "nerfem" ale wciąż niezłe sumy idzie z tego wyciągnąć.
@bubr32: Taa nasłuchałem się o tych crashach.. szczerze od początku ligi biegając po heistach z kontraktów nie miałem ani jednego crasha. 3 czy 4 razy zablokowałem się w otwierających się drzwiach i tu pomógł tylko relog. Grand heistów mało zrobiłem, może z 10-15 co jest niczym w porównaniu do ilości zwykłych jaką zrobiłem, ale z nimi też nie miałem jeszcze problemów.

@SpartaThisIs: Pytasz o ten relic na końcu który sprzedajesz
@SpartaThisIs: 81lvl + choć znajomy lata 80lvl + i też dobrze na tym wychodzi. Inna sprawa, że nie możesz patrzeć tylko na to ile Ci exaltów i chaosów wyleci... fakt lecą i to całkiem przyzwoicie ale drugie tyle albo i więcej jest w tym drobniejszym currency. 9 Cromaticów = 1 Chaos / 3 Fusingi = 1 Chaos itd.