Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Współczuję rodzicom tragedii, która miała miejsce prawie dwa lata temu w #escaperoom ale drugi dzień pokazują w #uwagatvn #tvn #uwaga to, jak rodzice twierdzą, że akcja była prowadzona źle, lekarze są źli, straż pożarna zła, prokuratura zła.

Sam nie wiem jakbym się zachował na miejscu rodziców.

#rodzicielstwo
  • 10
@soadfan: współczuje, ale to był wypadek w pseudo escape room, który obok prawdziwego ER nawet nie leżał. Szkoda, że mocno ucierpiała na tym cała branża ER.

A winę ponosi za to tylko i wyłącznie właściciel. Sama dużo chodzę i chodziłam przed tym wypadkiem, nie spotkałam się żeby obsługa nie patrzyła non stop w ekran i monitorowała co się dzieje, były panic button żeby wyjść.
@l1ght: We Wrocławiu też się sporo zamknęło, rynek powoli wrócił do normy, zaczęły się nowe pokoje otwierać i nowe firmy powstawać to był lockdown i znowu kilka pokoi nie przetrwało (a szkoda, był jeden który bardzo chciałam zobaczyć, a przez ciąże nie mogłam do niego pójść).
@l1ght: Mnie intryguje jedna firma, która miała kilka bardzo fajnych pokoi, a widziałam że je zamykają na stałe. Mam nadzieje, że ktoś innych ich wykupił po prostu, szkoda by było
@Lonate: @l1ght: Strasznie żałuję, że łódzkiego Huntera przez ten wypadek zamknęli. Tyle dobrze, udało mi się go odwiedzić ale chętnie polecałbym go dalej bo to najlepszy escaperoom w jakim kiedykolwiek byłem. Na szczęście część ekipy z Forest Escape odpowiedzialna na Huntera zrobiła teraz pod swoim szyldem rewelacyjny Cartel oraz pracują nad kolejnym projektem który ma jeszcze w tym roku się pojawić.
@krolik_wie_lepiej: Wszystkie pokoje z FE odwiedziłem poza nieszczęsnym Hunterem. Z pokoi outside w Łodzi został mi jeszcze Cartel. Należy wyjść z założenia, odwiedzajmy pokoje zagadek tak szybko odchodzą.