Wpis z mikrobloga

@szad7: Nie ogarniam tego boom. Przecież na premiere PS5 nic ciekawego nie wychodzi. Spidermana można ograć na PS4 i poczekać do wiosny aż sytuacja znormalnieje i wtedy kupić sobie na spokojnie (czaje się na PS5 w kolorze czarnym bo ta biała powoduje u mnie uśmiech zażenowania :P)
  • Odpowiedz
@falcon1984: demons, cyberpunk, nowy cod/assasin dla niektorych, jakby nie patrzec to juz 4 konkretne gry AAA gdzie samo demons jest na kilkadziesiat godzin, podobnie CP2077 i assasin, a cod to multi w ktore mozna #!$%@? setki godzin
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: niby ta, ostatnio jak na twitchu zobaczylem jak Gucio sobie pyka w DS3, to znowu mnie wzielo na soulsy.. mam kupiona trylogie, Bloodborne z plusa i od 1, od bloodborne sie odbilem, ale kurde chyba w koncu musze sie zmusic i przejsc w koncu pierwsze soulsy :D
  • Odpowiedz
@szad7: Potwierdza to oficjalne infornacje, ze Polska jest jednym z niewielu europejskich krajow ktore Sony powaznie potraktowo. Czyzbysmy jednak mieli dostac konsole przed 12 listopada? Kto wie.

Co bylo przyczyna takiego ruchu SONY, zeby ponad polowe nakladu wrzucic do Polski? Hmm... niski VAT? Zabarykadowane granice? Mniejszosci narodowe z calej Europy zjezdzajace sie do Polski zeby kupic konsole po taniosci?

W kazdym razie ze wszystkich zrodel wynika, ze Media Markt Polska jest
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: a ty masz preorder ps5? bo ja odpuszczam preorder, jak bedzie luzno w grudniu dostepna w sklepach to pomysle, ale chyba nie ma co liczyc na to, jakbym w takim grudniu sie skusil razem z demon souls niby spoko, ale to demon souls musialby byc przeceniony do 250, bo nie #!$%@? mnie, zeby dawac 350 xD
  • Odpowiedz
a ty masz preorder ps5?


@camos: nie, normalnie bym pewnie zamówił ale kupuję jednocześnie drogi tv, a mam na razie mase gier do ogrania na ps4 (i jeszcze nawet kilka na ps3). Jeszcze może się złamię bo kuszą te soulsy xD ale na premierę już chyba i tak za późno.
  • Odpowiedz
@camos: ja przechodze bezposrednio z PC na PS5 i to nie tylko ze wzgledu na exclusivy, ale tez ze wzgledu na moj padajacy dysk oraz mojego kompa ktory nie uradzi gier PC z nastepnej generacji.

Dysk tak czy tak trzeba bedzie wymienic do pracy, i dalej pracowac na tym samym kompie, a grac bede na konsoli. Jestem w stanie zrezygnowac z tego jednego Hellblade 2, zwazywszy na fakt ze i tak
  • Odpowiedz