Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #laptopy #komputery #kiciochpyta #pytanie #informatyka #gry

Szukam laptopa do 7k zł już jestem w stanie zapłacić nawet 7500, patrzyłęm na oferty Hyperbooka/Dreamachines(wszystko oparte na clevo) z desktopowym procesorem jednak większość osób mi to odradza, co według was powinienem wziąć ?
Wszelkie propozycje będą rozpatrywanę a najsensowniejsza odpowiedź dostanie na dobrego kebsika przelewem/blikiem
Pozdrawiam
  • 72
  • Odpowiedz
  • 0
@Aerokski żeby była taka informacja to bym wziął bez wahania ale najprawdopodobniej będzie to ryzen 7 3700x i 2070 tylko zastanawiam się czy Hyperbook czy dreammachines
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czapelek: no ja miałem do czynienia tylko z DM na kadlubku clevo n85s. Cena/wydajność bardzo ok ale wysokoobrotowe wentylatory raczej słabo dają radę plus głośność słabszego odkurzacza xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czapelek: podrzucisz link? Głośne będą tylko te cienkie, sobie kupowałem gt62vr to kloc ale przez rozbudowane chłodzenie nawet pod obciążeniem jest cichy
  • Odpowiedz
  • 2
  • 0
@przemo93c boję się trochę ale nie zawsze trzeba grać na ultra czy katować procka na 100%, jedno mnie boli że nie posiada zintegrowanej karty ale jakoś to przeżyje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czapelek: mój też nie posiada ale no chłodny przy normalnej pracy jest, jednak to mały procent wydajności jest potrzebny. Może by było gorzej na baterii ale zawsze jestem podpiety
  • Odpowiedz