Wpis z mikrobloga

Mam zegarek Timex Intelligent Quartz T2P286. Nie jest na gwarancji a odpadł mi środkowy przycisk (?) i dodatkowo pewnie bateria jest do wymiany. Chce go wysłać na naprawę do Timexa w Warszawie i zastanawiam się jak to wygląda. Naprawiał ktoś z Was u nich? Jak to wyglądało i ile mniej więcej kosztowało?
#zegarki #timex
  • 8
@GG99: ja naprawiam u lokalnego zegarmistrza. W automacie za naprawę mechanizmu nakręcającego, regulację, czyszczenie/oliwienie płaciłem jakieś niecałe dwieście. Za to co opisałeś spodziewałbym się wydać mniej (chyba, że ta bateria to jakiś hardkor).
Polecam wspierać lokalnych zegarmistrzów, jest ich coraz mniej, a to duża strata głównie dla klientów.
Należy mi na oryginalnych częściach


ale to jest… timex… ¯\_(ツ)_/¯

i żeby nie stracił wodoszczelności


@GG99: dobry zegarmistrz naprawia do stanu pełnej funkcjonalności. Nie pisałem o „mister minit” który baterie wymienia, buty zeluje, klucze dorabia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GG99: Timex jest dobry w swojej cenie. Te zegarki są po prostu jednorazowe i często naprawa jest nieopłacalna. Takie rzeczy zegarmistrz Ci naprawi, ale jakieś koło daty albo poważniejsze sprawy to mechanizm do wymiany praktycznie.