Wpis z mikrobloga

Jak to jest z ECTS? Wyczytałem w poście niżej że mogę nie mieć wszystkich a mimo wszystko zdać. Czyli mogę uwalić po całości nawet taki najbardziej główny przedmiot a mimo wszystko zdam?
#studbaza
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qarez: przejdziesz na kolejny rok ale żeby dostac dyplom musisz mieć komplet ECTSów więc tak czy tak przedmiot musisz zdać po prostu w późniejszych latach
  • Odpowiedz
@blablalbla: A załóżmy że będę powtarzał przedmiot i zaliczał z tym młodszym rocznikiem, to czy w takim wariancie mam tyle samo prób co ten młodszy rocznik czy tylko jedną próbę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qarez: zdajesz tak samo jak młodsi, czyli masz egzamin, egzamin poprawkowy itp, taka różnica ze jak oni ujebia to biorą warunek, a Ty powtarzasz przez to cały rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tobie chodzi o umcs, jak ja chodziłem ects nie liczyły się jeśli chodzi o cennik, #!$%@? przedmiot to płacisz 400 zl, nieważne czy przedmiot ma 1 ects czy 10
  • Odpowiedz
@miotaczsledzi: Ale jak to jest. Nie zdaję pierwszego roku idę na warunek. Drugi zdaję śpiewająco ale tego przedmiotu z pierwszego znowu nie zdaję. Uwalam rok czyli idę na pierwszy to potem automatycznie na trzeci czy znowu na drugi xD?
  • Odpowiedz
@Qarez: spadasz po prostu rok niżej, na swoim "3 roku" chodzisz tylko na te jedne zajęcia z roku pierwszego, a potem dopiero zaczynasz prawdziwy "trzeci rok" z rocznikiem młodszym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qarez: nie miałem takiej sytuacji więc na 100% nie powiem ale niestety wracasz na 1 rok, możesz się dogadać z prowadzącymi aby przepisali oceny ale no jak cos uwalisz 2 razy to ono uwala ci studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bruuh: bez sensu, ja teraz nie zdałam tylko egzaminu z jednego przedmiotu i jestem ciekawa, co będzie jak go nie zdam w tym przyszłym, bo przedmiot mam zdany, więc nawet nie mam na jakie zajęcia chodzić XD
  • Odpowiedz
@lukija: zależy od prowadzącego (zapytaj się go najlepiej osobiście a nie mailem wtedy sa milsi), zazwyczaj jak masz zdane ćwiczenia to idziesz tylko w czasie sesji na egzamin i tyle, ale to jego przedmiot może ci kazać chodzić na ćwiczenia albo robić pajacyki na korytarzu kto wie XD
  • Odpowiedz
@bruuh: u mnie egzaminu nie przeprowadza osoba, która prowadzi ćwiczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) na ćwiczenia chodzić nie muszę, a cały rok mam zdalnie, ale sama jestem ciekawa po prostu co się stanie, jeśli jakimś cudem tego egzaminu w sesji znowu bym nie zdała
  • Odpowiedz
@lukija: kto prowadzi ćwiczenia nie ma znaczenia bo "właściciel" przedmiotu jest tylko jeden (ten kto się podpisuje pod oceną w indeksie i widnieje w SOTS czy jak się to na twojej uczelni nazywa) i on ustala zasady czy musisz zaliczać ćwiczenia drugi raz czy nie

@miotaczsledzi: też nie powtarzałem roku ale u mnie sporo osób spadało więc każdy wiedział jak to działa plus chciało mi się teraz otworzyć
  • Odpowiedz