Wpis z mikrobloga

@elosk_xo: Normalny chłopak ze wsi¯\_(ツ)_/¯
Ale jego laska to suka
O 3 w nocy do mnie dzwoniła ,że dałem mu spróbować miodu pistnego i przez to teraz zerzygał jej sie w łóżki
Pominęła fakt ,że oprócz miodu wypił 8 piw i poprawił wódką XD
  • Odpowiedz
@Dykto13: no ale mój komentarz nie o tym żeby nie myśleć o rozwodzie. Chyba że chodzi ci że nie wiadomo nic o drugiej stronie i może się spełnić ten najczarniejszy scenariusz? No niby tak, ale nadal wydaje mi się że widać z czego będzie finansowany na przykład wspólny dom i albo akcptujesz że kobieta się nie dokłada albo nie. Zgromadzenie majątku to nie jest takie hop siup a liczy się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dykto13: ja miałem fajną ciocię. powiedziała mi: intercyza musi być - zwal wszystko na mnie, powiedz rodzinie dziewczyny że ciotka nie zapisze spadku jeśli nie będzie intercyzy. spadek był niewielki, gdy cioci się zmarło, ale wdzięczny jej jestem do dzisiaj
  • Odpowiedz
@: Tak jak by, jeżeli sie nie zgodzi na intercyzę. to znaczy że nie ona mu nie ufa.
Związek ma być oparty na wzajemnym zaufaniu, wiec czemu kobieta nie może zaufać mężowi.
Poza tym, na #!$%@? ślub? żeby dostać kilka przywilejów?.
Ślub nie jest potrzebny, jeżeli obydwoje sie kochają. Jeżeli są sobie pisani, to ślub nie jest potrzebny.
A jeżeli gdzieś po drodze, dwie strony się rozejdą. To nawet lepiej nie mieć ślubu.
Jeszcze jeden plus, to kobieta bez ślubu jest przez państwo i instytucie uznawana za samotną matkę.
  • Odpowiedz