Wpis z mikrobloga

@chilon:

Nastawiali kurników, ludzie pokupowali apartamenty po 45m planując dwójkę potomstwa i dziwią się, że jest ciasno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mieszkam na osiedlu gdzie w mojej części tak na oko mieszka 5000-10000 mieszkańców. Są tylko dwie drogi wyjazdowe. I nie ma aż takich korków. Przypuszczam, że tu przyczyną jest albo bardzo duży ruch na głównej ulicy, który uniemożliwia włączenie się do ruchu albo nawet korek
  • Odpowiedz
@Bratkello: Z rozrzewnieniem wspominam czasy gdy wyjeżdzając tuż przed 7, w 15 min byłem w centrum. Teraz już mieszkam w innym województwie i nie wiem co to korki. Ile czasu do ronda stoisz?
  • Odpowiedz
@Bratkello: No i gites. Też dużo śmigałem rowerem, najpierw z dzieciakiem do przedszkola, a później do tyrki. Samochodem nie było szans się wyrobić. Jedynie już przy ekstremalnych warunkach wsiadałem do auta bo jednak dzieciaka w ulewie wozić to trochę słabo.
  • Odpowiedz
dziwią się, że jest ciasno


@chilon: to nie jest problem. Problem jest że tam stoją ludzie którzy chcą dojechać np... z lotniska do kamieńca wrocławskiego.

Zwycięskiej nie blokują localsi. Zwycięską blokuje ruch wschód-zachód,
bo nie ma drogi nowej. Znaczy są, są, inne, tylko grzechu pokarania, to chyba jest ósma
  • Odpowiedz
@puexam: Nie prawda, tam gdzie Tir manewruje jest skręt w prawo i w tamtą stronę wszyscy się kierują, bo tylko z tej drogi mogą się włączyć do głównej zwycięskiej
  • Odpowiedz