Wpis z mikrobloga

Według mnie sytuacja wygląda tak:
Rolniczka wybiera barmana bo ma zaćmienie umysłu i nie pamięta o zdradzie a cwaniaczek kręci niektóre baby Albo to były wytyczne produkcji że tamten ma przejść bo jest ciekawa osoba i będzie mieszał. Generalnie oczy i gadka dają sto procent cwaniaka. Jak najdalej od takich chlopow. Widać że nie ma szczerych zamiarów wobec niej. Będzie robił drinki w wiejskim barze?

Erosoman wstyd na całą wieś. Ta gra w bulle była tylko po to żeby zobaczyć wypinające się baby. Go rozmowa nie interesuje. Tylko macu macu. Coca cola.

Doktorat aka żyła. Wybierze nauczycielkę bo są ustawieni od dawna lub uważa że żadna inna poza ciałem pedagogicznym nie przystoi dla kawalera z doktoratem. Jaki był temat mojen pracy doktorskiej? Najfajniejsza ta w niebieskim kombinezonie, ale żal dziewczyny dla niego.

Norek. Najmniej rolniczy. Krowy to hobby, on chce baby z zainteresowaniami sportowymi jak on. Wybierze tenisistkę. Generalnie chyba złapał mega cringe jak one malowały gromadkę dzieci. Przeraził się. Dobrze że Sabrina nie przeszła.

Ten ostatni, nie pamiętam imienia. Nie pamiętam nawet kogo wybrał. Ale jedno jest pewne. Będzie porównywano do byłej dziewczyny. 8 lat przeżywania zdrady nawet nie żony. Wake up.
#rolnikszukazony
  • 5
@Trytytkatrytytka: Dla porównania, moje krótkie podsumowanie, jak widać obydwoje nie pamiętamy jak gościu ma na imię.
"Krótkie podsumowanie, choć niepełne:
Blondyna - taki chłop w spódnicy, wybiera waginą.
Erosoman - szkoda słów, żenujący, stary zboczuch, wybrał blondynki.
Doktor - chyba wybranką życia będzie nauczycielka, najbliżej jego wykształceniu, nie mogę go rozgryźć.
Nie wiem jak ma na imię - nie wbudził u mnie żadnych emocji, nawet nie pamiętam nawet kogo wybrał.
Norek