Wpis z mikrobloga

@Baloman: przytocz mi grubsze akcje z polskiej sceny. Przypomnę ci, ze łącznie zgazowanie zostały 4 osoby (oprócz Ukraińców z ostatniego strima), były co najmniej 3 ucieczki przed pobiciem, jeden #!$%@? od narkomanki, kradzież telefonu na live, psychopaci grożący śmiercią, cpanie na live, sąd polowy im. Polski Podziemnej i przepraszanie za LGBT. Były dwie eksmisje i wspomniane narkotyczne akcje na pełnym przypale, w tym łącznie 3 kradzieże, proponowanie dzieciom mefedronu, niszczenie mienia.
@niezwornowazony: Proboszcz. Mówi coś ci ta ksywa ? Nawet latająca dykta z ramy okna magicala to były większe dymy niż ta cała Patrycja. Można dorzucić jeszcze Strapona wojującego z Helmetem, Nawet Ej Daniel z ukrami robili większe dymy. Załóżcie dla Patrycji tag tęczowedymy czy coś i nie zawracajcie ludziom dupy.
@Baloman: no Proboszcz to bohater dwóch akcji, masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rafatus jest zwyczajnie obrzydliwy, na mnie to wrażenia nie robiło żadnego. kilka dobrych liści wypłaconych Marlence i nie ma się czym więcej podniecać. Do tego jego wieczne aktorzenie pod publikę i udawanie #!$%@?. Rafatus to był zwyczajnie smutny spektakl, żadne dymy

Małysz z Ukrami to też była mizeria, jedynie rozwalanie taboreta na łbie Małysza
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Załóżcie dla Patrycji tag tęczowedymy czy coś i nie zawracajcie ludziom dupy.


@Baloman: jakbyś nie zauważył, to ma swój własny tag, więc o #!$%@? ci chodzi, piekąca dupo? XD
no Proboszcz to bohater dwóch akcji


@niezwornowazony: dwukrotne zbutelkowanie psa, wyjaśnianie Gołębiarza, wielokrotne bitki z Rygielskim, dymy na mieście, akcja na dworcu, PatoShore, #!$%@? o Agatkę. Tak, bohater DWÓCH akcji xD
A pato to co ma na koncie? Bo ja go kojarzę z 2 akcji - walnie wiadra z kurą w biedrze i szczanie na kurę. Gdzie to drugie to nie dym, tylko odszczepienie umysłowe i dewiacja zoofilska, gorsze gówno od