Wpis z mikrobloga

Tak czytam wasze komentarze na tagu i nie wiem czy nie widzicie pewnej analogii. Otóż: Odbył się zmasowany atak na Belweder w postaci oblewania farbą, gównami itd. Logiczne, że mógł być to pretekst dla pewnej osoby do wprowadzenia calkowitej inwigilacji knura i strusia, bo jeśli ataki były a po zamontowaniu kamer nie ma to znaczy, że to mogła być ustawka tak samo ze strusiem i farbą podejrzewam że zrobiły to osoby dobrze znane STRUSIOWI na polecenie innej osoby. Ten człowiek jest psychicznie chory, zaburzony. Sama składnia jego wypowiedzi daje dużo do myślenia. Pomyślcie trochę... On sam nic nie musi robić ma swoje psy w Białymstoku, które działają na jego zlecenie. Naprawdę trzeba by się zainteresować kwestią działalności tej osoby, bo jest to jakiś człowiek nieobliczalny, który zrobił sobie sposób na życie z dwóch niedorozwiniętych umysłowo ludzi, manipuluje nimi, rządzi ich życiem, inwigiluje ich i ide o zakład, że to on stoi za tymi wszystkimi zniszczeniami.

#suchodolski
#kononowicz #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@StajennyBelwederu: pisze o tym.od poczatku rudy jest chory to jak zgrywa cwaniaka ale tylko zza komputera to jak bojazliwie i falszywir sie wypiwiada. A do tego ma parcie na kase i malowanie posesji i obrzucanie kupa byly tylko po to by zamontowac kamery i zarobic. Robi to slawek jacus/jarus pato i byc moze jeszcze jedna osoba. Jest to dzialanie prawie przestępcze ale przeciez amebom i dzieciom wplacajacym.donejty nie wytlumaczysz. I
  • Odpowiedz
@StajennyBelwederu Też tak myślę, jako że Knur w szpitalu a Major sam z siebie nic nie wnosi do Uniwersum to Centaur rękami swych sług "nakręca" sztuczne dymy, i na szybkości odpala lajta by natrzepać kasy póki są donejterzy.
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Szczerze? Właśnie zacząłem pisać zawiadomienie do prokuratury. Otworzyłem kodeks karny i tak naprawdę punkt zaczepienia stanowią dwa artykuły KK 286§1 oraz Art. 207§1a. i powiem Ci, że mając tylko to co jest dostępne w internecie to szkoda naszego pisania, bo prokurator przesłucha Strusia i ten wszystkiemu zaprzeczy, powie, że tamten to jego przyjaciel i to są ich sprawy i on nie czuje się skrzywdzony. Prokurator go spyta o dzień
  • Odpowiedz
@StajennyBelwederu: Nie wiem jak to wygląda ze strony prawa, lecz przed złożeniem zawiadomienia może jakieś ubezwłasnowolnienie strusia przyniosłoby efekt. Jest wiele filmów z jego "przygód" w lesie, dodatkowo średnio ogarnięty psycholog zauważy, że gość ma mentalność 8-latka.
  • Odpowiedz
@X_Pac: No tak, ale ubezwłasnowolnienie to szczególna forma ograniczenia pewnych praw człowieka. Widzisz ja jestem całym sercem za tak jak i wy, ale prawnie jest to wątpliwe on je, myje się nie popełnia przestępstw i tu może być problem. Podejrzewam, że mops wszczął procedurę w sądzie opiekuńczym o przymusowe leczenie odwykowe... Ubezwłasnowolnienie to daleka droga u strusia.
  • Odpowiedz
@StajennyBelwederu: Temat ubezwłasnowolnienia jest obecny na tagu ze dwa lata. Był ciągnięty jak jeszcze była tu dyskusja a nie same urojenia foliarzy jak teraz. Żeby ubezwłasnowolnić takiego Kononowicza czy ćpuna bez kogoś ze strony rodziny to potrzeba niemal cudu. Nawet w sytuacji w której wniosek popiera, wnosi rodzina to rozstrzygnięcie nie zawsze jest oczywiste. MOPR według przecieków od różnych dzbanów pchających łapy na szkolną, jak np. barnej czy ruda to
  • Odpowiedz
@adik75: Dobrze napisane. Dużo racji. A co do komentarzy pełna zgoda, jak czasem czytam niektóre wpisy to kwalifikują się one do ścigania z urzędu. Natomiast jeśli chodzi o ubezwłasnowolnienie to co do knura nawet nie ma podstaw za bardzo szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że teraz orzecznictwo w takich sprawach jest bardzo ostrożne od kiedy jesteśmy w UE, bo było wiele spraw, gdzie prawa człowieka były łamane. Knur po prostu
  • Odpowiedz