Wpis z mikrobloga

  • 0
@progshock rozumiem twoja pozycję, tylko nie przekręcaj że napisałem że nie potrzebuje dowodów a po za tym to nic więcej nie mam ¯_(ツ)_/¯

@OkiemKastrata
Były wiwaty bo się pogrążałeś, co mieliśmy płakać nad tobą? xD
@Uuuuuuuua
Czekamy na powrót Okiem Fabiana, raczej więcej w ten sposób zarobi niż będąc kanarem xD
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg: Dobra wniosek o ściganie złożony na policję, jeżeli wierzysz w to co opublikowałeś to staniesz przed sądem i udowodnisz, że to co mówisz jest prawdą i nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Jeżeli jednak wiesz, że to co opublikowałeś to zwykłe pomówienia to będziesz się bronił nogami i rękami by Cię nie namierzyli... Nie będę bawił się w jakieś komentarze, wyjaśnienia itp. to sąd ustali w jakim procencie to co powiedziałeś jest
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg
@OkiemKastrata #!$%@?, WIEDZIAŁEM że coś mi tu śmierdzi, wiedziałem xD

@AdamFrydberg w tym momencie to TY wyszedłeś na mitomana, kłamcę i atencjusza. Zrobiłeś film w którym bez ŻADNYCH dowodów zrobiłeś z typa pedofila i gwałciciela, powiedziałeś że siedzi w areszcie za próbę ucieczki z kraju. A tu zonk, bo kastrat wstał z martwych xD
Także typie, widać że ty i kastrat jesteście po jednych pieniądzach
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo W filmie powiedziałem że najprawdopodobniej jest w areszcie śledczym ze względu na zarzuty, nic ekstra. Nie moja wina że każdy sobie to przekręca i roznosi niepewne plotki.
Polecam słownik xD
Fabian nadal nie udowodnił że to naprawdę on napisał te posty. Większość z moderacji od Fabiana była świadoma tego syfu w mniejszej lub większej ilości, i na szczęście się z tym nie kryją.
Video wrzuciłem na wykop i discord hejtiolandii jedyne
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg po co on ma cokolwiek udowadniać? Wiadomo, że to jego konto i tyle wystarczy. To TY oskarżyłeś typa o pedofilie i gwałt bez ŻADNYCH dowodów, co jest #!$%@?ństwem, za co w normalnych warunkach albo byś stracił zęby, albo byś bulił bardzo duże odszkodowanie, bo pomówienie kogoś publicznie o pedofilie to nie jest lekkie przewinienie
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg a poza tym - z takimi zarzutami, w takiej sytuacji i z próbą ucieczki na bank typ by siedział w areszcie do czasu rozprawy, a potem w pace. Więc tutaj argument "najprawdopodobniej" nie działa
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo Właśnie to że to jest jego konto nie wystarczy.
Nie boje się żadnych oskarżeń o pomówienia bo jak już mówiłem widziałem te nagrania.

Jaki argument? Że powiedziałem co mi się wydaje bo nie jestem żadnym prawnikiem? xD
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg: charakter jego wypowiedzi potwierdza, że to on. Niby po co ktoś inny na jego koncie by go bronił i takie rzeczy pisał ? Jaki miałby w tym interes ? W idiotyczny sposób próbujesz udowodnić swoje słowa w filmie zarzucając, że ktoś inny korzysta , jego kont.
  • Odpowiedz
Właśnie to że to jest jego konto nie wystarczy.


@AdamFrydberg: no nie, to tak nie działa. Ty go oskarżyłeś o takie rzeczy, że on powinien gnić w areszcie. A skoro jego konto się odzywa, a ty nie podałeś ŻADNYCH dowodów, to trzeba założyć że to on, a ty kłamiesz. Bo tak działa prawo, tak działa zdrowy rozsądek. To TY go oskarżasz, więc to na TOBIE spoczywa obowiązek udowodnienia że masz rację.
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo Masz rację, słabo to udowadniam ale to dlatego że nie chciałem tego udowadniać w pierwszej kolejności. Ludzie po prostu źle odebrali mój film, albo ja źle go 'oznaczylem'. Nie chciałem zrobić filmu gdzie 'udowadniam' coś tylko bardziej luźną pogadankę co się działo wokół mnie. Co do nagrań, które widziałem na jednym z nich Fabian #!$%@? penisem w stronę trzynastolatki i ja namawia do rozbierania się. Widziałem także że trzymał zdjęcia i
  • Odpowiedz
@AdamFrydberg: Masz info od "zaufanych osób", które ustały miedzy sobą zeznania bo w końcu zeznania to też dowód w sprawie i te same osoby odpowiedzą za składanie fałszywych zeznań bo jedna osoba się wypruła i przesłała całą konwersację grupową gdzie było widać jak "michał" namawia do składania fałszywych zeznań... Zadaj sobie pytanie dlaczego ten tajemniczy michał spierdzielił do Japonii... czy tam innego azjatyckiego kraju. Człowieku, to jest analogiczna sytuacja jak nagrywałeś
  • Odpowiedz