Wpis z mikrobloga

@BialoCzerwony: zebrali taką listę, a podobno nie jest kompletna XD

1. GENERAL
1.1 Trebs and Bombard cannons can't always target buildings (they don't get close enough before they auto deploy and try to attack)
1.2 Hotkeys don't save once a game is finished or Dont work when game is started, you must open the hotkeys menu not change anyting and close it again tog et them to work)
1.3 Screenshot and
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: ja jakoś specjalnie w HD nie grałem, ale DE kupiłem na premierę w listopadzie i uważam, że jest świetny. Zdecydowanie jest to najlepszy remaster w jaki grałem. Jedyny i największy minus jak dla mnie to jest to, że trzeba mieć Windowsa i nie pójdzie na macu czy linuxie, przynajmniej na razie.
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: bugów, zwłaszcza uciążliwych raczej nie ma, albo są niezauważalne na poziomie na jakim gram. Jak już się jakieś pojawią to są naprawiane na bieżąco w comiesięcznych łatkach, a jak są naprawdę fatalne to wrzucają hotfixa po kilku dniach.
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: dobra, muszę się zreflektować. Na właśnie rozgrywającym się turnieju widziałem, jak Scout przeteleportował się przez palisadę xD. Aczkolwiek tak jak mówię, to są pojedyncze przypadki xD
  • Odpowiedz