Wpis z mikrobloga

Jak czytam argumentacje radnych PiS w Kraśniku przeciw 5G, łapię się za głowę:
1. Głównym źródłem anty5g i antywifi jest baba, która twierdzi, że jej nienarodzona jeszcze córka nie będzie miała komórek jajowych. Wzięli babę, która jest jak płaskoziemcy
2. Radni porównują 5G do azbestu i jeden "lepiej zapobiegać niż leczyć" xD
3. Nikt nie zawoła naukowca czy lekarza, wszyscy słuchają opętanej baby, a jeden z radnych PiS uznaje ją za "eksperta bez dyplomów"
#polityka #krasnik #bekazpodludzi #bekazpisu #5g
Neganx - Jak czytam argumentacje radnych PiS w Kraśniku przeciw 5G, łapię się za głow...

źródło: comment_1601150672C5RqTgLsWxSwadsNqiGvRy.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Neganx: to samo masz z argumentami na temat elektrowni jądrowych. Jeszcze parę lat temu śmiałem się z tych argumentów. A teraz to się troszkę straszne zaczyna robić :-D
  • Odpowiedz
@132qwe: że co się straszne zaczyna robić? Nowoczesne elektrownie jądrowe jest łatwo wyłączyć, to nie Czernobyl. Chyba, że masz taką katastrofę jak w Fukishimie, gdzie miliony ton wody rozpierdzielają obiekt xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Neganx: straszne to zachowanie ludzi :-D moc promieniowania 5G liczona w piko i femto watach, a panika jak by nie wiadomo ile tego było. Elektrownie nawet po odparowaniu wody same się wyłączają. Straszna jest ta panika, a nie nowa technologia
  • Odpowiedz
@Neganx: Ta babka zajmuje się tym hobbistycznie i zbiera materiały nt. szkodliwości 5G ;D
Nikt im nie powiedział, że radio i TV to też fale radiowe? Patrząc na niektóre osoby, to nawet bardziej szkodliwe, bo pada im bardzo na mózg, zwłaszcza od słuchania Radio Maryja i oglądania TVP i TV Trwam.

Tak samo mnie rozwaliła taka starsza babka, kiedy dyskutowali jeszcze nt. LGBT, argumentem za utrzymaniem strefy wolnej było to,
  • Odpowiedz