Wpis z mikrobloga

Żeby był światłowód musi być określona liczba osób które będą do niego podłączone. Powiedzmy taki #!$%@? gdzie jest 500 mieszkańców 60% starsi lidzie którym to nie potrzebne to oni nie będą ciągnąć światłowodu bo im się to nigdy nie zwróci
@ven0m: to nie ma szans, u mnie zbierali kiedyś na ulicy chętnych, 100% podpisało listę i #!$%@? xD

A znam wiochę gdzie są praktycznie same pijaczyny, patologie, mopsy i te sprawy (1100 mieszkańców) - cała wieś podpięta pod supernowoczesny światłowód z którego korzysta może 5% mieszkańców
@ven0m: Mam to samo u mnie same stare dziady na zadupiu nikomu to nie potrzebne .. zostaje albo mobilny z lejkiem co przy używaniu netflixa jest bezsensie albo radiowy 15mb/s pobieranie Max 1mb/s przy naprawdę dobrej pogodzie
@ShowFatality: mobilny bez lejka wez po prostu jeżeli ci dobrze działa, jak stacja LTE nie jest obciążona i masz ją w miarę blisko to spokojnie można to traktować jak normalny internet
@rdy: 100GB albo 300GB jak weźmiesz coś na firmę. Przykładowo 600GB+ zjadam miesięcznie bez contentu w 4K, bez P2P na pełnej wstrzemięźliwości od data hoardingu.
@ShowFatality: @ven0m:
Tmobile na firmę ma bezlejka, z ograniczeniami prędkości (do 20/200/nolimit w zależności od ceny). Ogranicznik na 200 to i tak jest overkill bo LTE+ w warunkach miejskich tyle nie ma prawa osiągnąć

Orange na firmę ma praktycznie bez lejka bo 999GB miesięcznie, cięzko tyle naruchać w miesiąc nawet jak oglądasz 4K

Play to nie wiem, to gównointernet więc nie ma sie co tym interesować nawet