Wpis z mikrobloga

@Sztoja: @Dru_Gru: to jest drugi kibelek na piętrze
rzadko używany podejrzewam, że prysznic będzie używany raz na ruski rok a umywalka tylko do mycia rąk...

w ogóle bym tego kibla nie remontował ew. wymieniłbym biały montaż... tylko miałem awarie wody i robiła się kałuża na środku toalety ;/

co do umywalki to inne osoby zadecydowały za mnie ,że taka ma być xD no a ja się dopasowałem
  • Odpowiedz
@merciless85: myślałem nad tym ale jednak miałem opory przed odpływem liniowym na piętrze zwłaszcza ,że pod tą łazienką mam świeżo wyremontowaną garderobę
myślę ,że taki brodzik 4cm jest spoko dodatkowo obsadziłem go przed układaniem płytek na podłodzie przez co jeszcze bardziej się schował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heninger: nie wiem czy jest sens punktować, bo projekt wykonany :P Ale z takich głównych rzeczy: listwy przysufitowe, listwy na narożnikach, krzywo położone płytki po lewej stronie (o ile to nie złudzenie). Ta półka na zlew wygląda tragicznie - i w wykonaniu i w koncepcji. Można było pokusić się o blat z okleiną a'la drewno montowaną na dwa grube kołki. Efekt byłby o niebo lepszy i bardziej wpisywał się w
  • Odpowiedz
  • 0
@goedenavond listwy pod sufitem są docięte prawie idealnie sam zwracam uwagę na takie detale, myślałem o gebericie ale moja łazienka ma. 115cm szerokości więc ciężko coś kombinować...
  • Odpowiedz