Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ancyko: A w sumie mnie to nie do końca cieszy. Z kont nie korzystałem - uważałem je za piractwo, ale teraz wygląda na to, że nie będę mógł sobie pograć z kimś znajomym, jeśli on też nie kupi gry, bo ta może być odpalona jednocześnie tylko na jednej konsoli(tak rozumiem ze screena).
Rozumiem ruch Microsoftu, ale szkoda że akurat taki sposób wybrali.
  • Odpowiedz
@ancyko: ale gówno,z czego się cieszyć, powinni dać jakiś limit, a nie od razu wszystko zablokować.

Planowałem kupno xboxów z bratem, i potem dzielenie się kontem, z oryginalnymi grami, 350zł na 2 do przeżycia, a tak ()

piękny dzień w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lunga: Doczytałem trochę, i na ps4 właśnie tak działa, można grać we dwie osoby w tym samym czasie, w tą samą grę online. Szkoda że xbox nie ma takiej funkcji, bo to plus gamepass byłoby idealne.
  • Odpowiedz
Da radę odpalić, ale trzeba chwilę się pobawić...nawet bez przechodzenia do trybu offline śmiga. Choć trzeba przyznać ze utrudnili życie, a dopiero co wydałem 3.39 zl na gta v, więc szkoda byłoby takich piniedzy... Chciwy Microsoft!!
  • Odpowiedz
@lunga: ustawiasz na koncie kolegi swoją konsolę jak konsolę domową. Nie trzeba sie potem juz logowac na to konto, a biblioteka gier jest widoczna na twoim koncie. Wydaje mi sie, ze wciaz dziala, bo mam dwa swoje konta, jedno z czasów x360 i na głównym mam gierki ze starego.
  • Odpowiedz