Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karoleeek: Nikotynę przez lata możesz przechowywać w zasadzie tylko w zamrażalniku (miałem bazę 4 lata w zamrażalniku, była jak nowa), dlatego opłaca się kupować bazy 200mg i więcej, żeby nie zajmowały miejsca. Rozpad termiczny zaczyna się od 20stC i agreguje bardzo od 25stC nawet w nieprzejrzystej butelce więc głównie idzie o walkę z temperaturą. Ja bym trzymał w fabrycznych opakowaniach, bo jest mniejsza szansa wycieku i skażenia żywności. Unikaj baz z
@Waspin: > o

@ak44: Przechowuję tak zapasy od 3 lat i pierwsza partia po 3 latach w lodówce/zamrażarce (czasami musiałem ją przełożyć do "cieplejszej" komory) nie wskazuje, jakby było to niedobre dla jej składu. Kupuję zawsze 100% pg. Butelki mi potrzebne ze względu na to, że złożyliśmy się ze znajomymi na 20 litrów i trzeba się tym jakoś podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waspin stary chemik pisał o tym i o starej glicerynie. Jednak młode głupki chwala się że używali płynów które miały po dwa lata i(teraz) nic im nie jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: jak ostatnio robiłem porządki, znalazłem "żelazny zapas" lq z 2017 i jest prześlicznie pomarańczowy, aż żarówiasto. Byłem w szoku, oryginał nawet słomkowy nie był. Pewnie jak z winem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Waspin samo zdrowie :D ogólnie mam ochotę powołać jakaś grupę uswiadamiajaca ludzi i rozlbienie czegoś aby ograniczyć dostęp do efajek wśród dzieci ponizej 18.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ak44: ciężka sprawa. Tym bardziej, że środowisko też nie jest za chętne bo każda akcja edukacyjna 18+ będzie odebrana jako rodzaj ataku na e-p w ogólności. Szkoda, że tyle młodych osób wapuje, sam paliłem od 15 roku życia i dopiero po latach doszedłem do tego jakie to bagno i ile straciłem. Nie wiem czy jest sposób, żeby skutecznie to zjawisko wyeliminować. Kary są za sprzedaż do 20k a i tak są