Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
po prostu nie rozumiem skąd aż taki hejt na niego, ja wiem że jest specyficzny, można z niego sie śmiać czy coś ale wiekszość tutaj ludzi potrafi siedzić nad jednym typem godzinami komentując go i tego nie łapie

@xblackwidowx:

Tak działa społeczeństwo, o kontrowersyjnych ludziach zawsze się dużo mówi i pisze, niezależnie od tego czy w obiegowej opinii są widziani raczej jako pozytywne czy negatywne postaci.
@shelby0153: była akcja wstawianie zdjęc jego brata, który nic nie jest winien za to, stalkowanie, raz widziałam jak ktoś napisać ciekawe czy walnie samobósjtwo jak skonczy 30 lat itd nie udawaj, że nigdy tego nie widziałeś :)
@shelby0153: sama mam osobe w rodzinie której nikt nie chce znać po prostu przez to co robi i takie czepianie sie rodziny jest po prostu dolujące ( nie mówie, że tak robisz po prostu zaczeliśmy ten temat ). Rodzina czasem sama by sie chciała odciąć od danej osoby albo musi ją znosić dlatego nigdy nie zrozumiem tego, że był jego brat postowany.
@AbZu_Raymond: znam osobe z równiez problemem szczękowym, chyba u przema to tez szczęka ( ? ). Operacje naprawdę robią dużo, zdrowie też sie poprawia, bo ona miała problem z oddychaniem i postawą ciała przez to, nie wiem czemu sie nie zdecyduje na operacje
@Orlines: przynajmniej chłopak próbuje. A takie miernoty z #przegryw tylko srają w komentarzach wiecznie uzalajac się nad sobą. Po tym jak ich rodzice już mają iść dość znaleźli kółko wzajemnej adoracji na wykopie gdzie każdy każdemu narzeka.