Wpis z mikrobloga

@przypadkowylogin: ja zakopałam, bo materiał uważam za najwyżej przeciętny, tytuł wprowadzą w błąd, bo żadnej analizy jak imperia rządzą nie ma (bo sorry, ale stwierdzenia że albo wojsko albo przez lokalsòw ciężko uznać za analizę, bo wiedza z podstawówki). Ten film jak na wojnę nie jest taki zły, ale jak widzę ludków obrażających ludzi którzy zakopali, to chęć zakopu wzrasta u mnie tysiąckrotnie. A że filmik słaby, a autor
  • Odpowiedz
@steemm: Xd Toleruj moją nietolerancje prawaku!
To nie jest żadna prawda to jest subiektywna pogardliwa wypowiedź. Dobra wyjaśnię Ci to na przykładzie:

Dorosły facet a wciąż wieży, że homoseksualizm jest zdrowy
bo kiedyś jacyś no-name'owi lekarze tak powiedzieli
a teraz wiele lat później lekarze boją się tego kwestionować i uważa się, że nie można ich leczyć bo to nie choroba xD
weźcie ogarnijcie swoje urojenia

To jakie będzie to wyrażenie?

  • Odpowiedz
@Neubert: ej ja wiem że sobie każdy zakopuje i wykopuje co chce, ale ten system wykopu jest głupi. Wystarczy kilkanaście osób w krótkim czasie i już nie da się tego nigdy wykopać. Czemu to blokuje głosowanie? Idiotyzm.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piranie: diametralna, religia to coś wybranego i wymyślonego a orientacja seksualna coś na co wpływu, człowiek nie ma, trzeba być idiotą by nie widzieć różnicy wysmiewania czyjejś wymyślonej bajeczki bo tak łatwiej było żyć a wysmiewania kogoś że względu na rasę, orientację, narodowość
  • Odpowiedz
@steemm: W przeciwieństwie do ciebie Ja tamtego nie napisałem by kogokolwiek wyśmiać to był tylko przykład, jak dalej napisałem ja tak nie uważam Ale czemu w ogóle mamy się naśmiewać? Czemu możesz się naśmiewać z tego że ja wybrałem sobie taką wiarę? Sam fakt wyboru sprawia, że mogę się naśmiewać z czegoś?
  • Odpowiedz
@steemm: Chciałem napisać tylko o tym, że szanować się powinno wszystkich: niezależnie od rasy, orientacji, religii czy poglądów dopóki nie są toksyczne jak twoje, jeśli to świadczy o niskiej inteligencji to jestem debilem.
Dobra kończę dyskusję pozdrawiam.
  • Odpowiedz