Wpis z mikrobloga

Jak z każdą wojną konsolową nad tymi dwiema małpami siedzi na fotelu reprezentant rasy panów i się z tego śmieje

1080/60, a u nas 4K/30! Lepsze to, lepsze tamto! U nas 2 TFLOPS więcej!


U nas lepsze pady, a nie bo u nas! U nas działa ta kierownica, a u nas tamta!


U nas są exy takie, mamy Horizona! A u nas mamy Forze i Gearsy!


U nas jest Gamepass i nowe gry w cenie abonamentu! A u nas jest PSNow niedostepne w polsce.


U nas mamy takie usługi sieciowe! A u nas też można grać przez internet tylko trzeba zapłacić.


U nas będzie darmowy upgrade gier! A u nas będą tylko nowe gry! U nas cyberpunk bedzie za rok chodził lepiej!


Kompatybilnośc wsteczna bedzie i mozna grac w stare gry! A u nas też można, tylko ze akurat nie we wszystkie!


Osobny guzik na padzie share/create, bedzie mozna robic screena i wyslac go znajomym !


U nas 299! A u nas 349 i wcale nie jest slabszy jak u was!


#ps4 #ps5 #xboxone #xboxseriesx #gry #pcmasterrace
Mruvek - Jak z każdą wojną konsolową nad tymi dwiema małpami siedzi na fotelu repreze...

źródło: comment_1601030100DyIgXymBebo4duUkEzxWCR.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Mruvek: jaranie się exami to taki rak, podludzie się cieszą, jak firmy zamiast konkurować ceną, wydajnością i trwałością produktu to stosują nieuczciwe wobec konsumenta praktyki wprost przekupywania producentów gier aby ograniczyli swoją produkcję do danej platformy sprzętowej
  • Odpowiedz
@Mruvek: przecież wiekszość z pcmasterrace ma komputery za max 3k zł XD gdzie odpalenie wiedzmina na ultra w 60fps stanowi problem XDD sprawdz sobie dane ze steam jakie konfiguracje posiada ELYTA
  • Odpowiedz
@gust4v: Ale ja nie mówię o tym, że każdy ma super komputer tylko o platformie, co ty ćpiesz mirek? Ty mi porównujesz XSX a ja Ci podam dane, że więcej uzytkowników w polsce ma Xboxa 360. chodzi o platformę i możliwości jakie daje. Wlaśnie o to, że jak komu wystarczy komputer za 1000zł i wiedźmin w 360P to taki kupuje i na takim gra.
  • Odpowiedz
Top wyszukiwanie PS4 zwraca wam jedynie #!$%@? film xD


@Mruvek: ale co mnie to obchodzi, skoro nie o tym rozmawiamy xD

Mówię o tych grach, które mają po 90 metascore i jakby były na PS to byłyby w pierwszym rzędzie jako arugment za konsolą, a teraz są "gownogierkami w ktore nikt nie gra" xD


@Mruvek: czyli ktore, wymien chociaz 100, juz nie bede sie pastwil nad Toba tym 1000 :)
  • Odpowiedz
@Mruvek: hajsu mam na tyle ze jakbym potrzebował to bym sobie kupił komputer XD zwyczajnie siedzenie przy biurku jest niewygodne dodatkowo nie ma problemów ze sterownikami itp
wkladasz plyte i grasz. internetowe "spiny" nie przeciągną nikogo na druga strone
  • Odpowiedz