Wpis z mikrobloga

Przyleciały Bortnikoffy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam Mireczków biorących udział w rozbiórce tj. @fryco @kocia_morda oraz @niko777

Fedex doręczył bez opłat celnych xD Nie wiem jak to możliwe bo deklarację dostali prawidłowo wypełnioną, z podaniem wartości etc. W związku z powyższym zmienia się cena rozbieranych zapachów i to w dość istotny sposób, teraz już revolut przeliczył mi też finalnie kurs USD z paypala więc po uwzględnieniu wszystkiego wychodzi tak:




Zakładam, że Urząd Celny nie przypomni sobie np. za tydzień o naliczeniu opłat za tą przesyłkę ( teoretycznie jest to możliwe ), dlatego zastrzegam, że gdyby tak się stało to cena z powrotem wzrośnie - ale na chwilę obecną uznaję takie zdarzenie za mało prawdopodobne

W weekend wrzucę Wam na pw rozliczenia ( w komentarzu rozliczenie płatności )

#perfumy #perfumerianiszowa
kyloe - Przyleciały Bortnikoffy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam Mireczków biorących udział w roz...

źródło: comment_1601029104QC7PO7KYdrYdfBxMYJ6YJT.jpg

Pobierz
  • 14
@kyloe: @Volan: raczej na bank przeszło odprawę celną.
Nie chcę krakać ale może dla tego puścili paczkę dalej bo były kompletne dokumenty do odprawy.
W moim przypadku miałem "Zatrzymanie przesyłki w cle" bo tych dokumentów nie było.
@Volan: trzymam kciuki by tak było, płacenie dodatkowo 23% ekstra tylko dla tego że mieszkasz w naszym pięknym kraju powoduje lekki ból dupy - wiem coś o tym po sprowadzeniu 24 flakonów z Alexandria Fragrances USA ()
a dostałeś maila od kuriera czy cokolwiek na temat cła?


@Volan: Jasne, już z tydzień temu deklarację + zamówienie + potw. płatności z paypala dostali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mu5hr00m: ja myślałem że biorąc coś do UK może się uda ominąć koszty, niestety nie. Otrzymałem zegarek ale po paru przyszedł mail z kosztami i prośbą o opłatę. Wyszło chyba odrobinę mniej niż miałbym do Polski zamawiać