Wpis z mikrobloga

Siema, ogarnia ktoś może czy ciężko jest załatwić sobie zwolnienie z basenu? Z tego co widzę AGH nie chce go zrobić w tym semestrze zdalnie, a nieszczególnie chce mi się taplać, za to na salę pójdę chętnie. Pytanie tylko czy idzie łatwo to ogarnąć?
#agh #basen #wf #studbaza
  • 12
@Oku_09: pewnie, na pierwszych zajęciach sam decydujesz, czy idziesz do grupy pływających czy niepływających. W wodzie wszyscy muszą siedzieć, ale ci drudzy to takie pływanie na spokojnie i bez stresu. Nawet nie wiem, czy mieli zaliczenie jakieś większe na koniec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oku_09: ja pamiętam jak u nas zaczął się basen i był podział na pływających i niepływających
Myślę:

pójdę do pływających, będzie lajt - ich będą uczyć a my sobie będziemy robili co chcemy



Jak nas babka od basenu wzięła w obroty, tak dowiedziałem się że ja to się umiem na wodzie utrzymywać a nie pływać. Całe 45 minut było pływanie tam i z powrotem z różnymi udziwnieniami. Nie powiem, bo dość
@QBA__: to my mieliśmy jakąś bardzo ambitną wuefistkę i były 2 zaliczenia - jedno pływanie bez przerwy 30 min jednym wybranym stylem, a drugie (innego dnia) 30 basenów bodajże 3 stylami xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oku_09: Jak trafisz na Chruściela to lajcik w kamieniach, na plecach nauczysz się unosić na koniec powie ci ze masz przepłynąć 8 długości ale spokojnie możesz nawet całą godzinę i nic
@lenanela: Wolałbym jednak nie musieć się unosić wcale, mam nieszczególnie przyjemne doświadczenia z wodą i jeżeli mam nie zaliczyć wfu przez basen to w ogóle go po prostu uniknąć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oku_09: w kamieniach nikt Cię nie zmusi do pływania, wystarczy wszystkie obecności i tyle, ale jest opcja pójść chyba do scammedu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zamienisz basen na hale godziny chyba wtedy tylko pół semestru bo hala jest 2 a basen 1