Wpis z mikrobloga

@ToJaTwojMorderca: Foteliki imo najlepiej Bociek na Szurleja
Obsługa 10/10

Wózek duży wybór w Bobowózki i znowu Bociek (ale Bociek z wózkami jest w Zabrzu).
Jest jeszcze również w Zabrzu bardzo duży sklep Boboland (dawniej Viki) ale oni nie mają np. wózków marki premium typu Cybex z serii Platinum czy Silver Cross. I Tosia w Siemianowicach też sporo wózków ale tam obsługa była do dupy, w zasadzie nas olali. Ich
  • Odpowiedz
@nama: dzieki za wyczerpującą odpowiedz, sam nie wiem czego chce/potrzebuje bo pierwszy gowniarz dopiero w marcu sie pojawi. Chce jechac gdzies gdzie poogladam sobie rozne typy i rozwiazania i wtwdy sie zastanlwie co mnie interesuje
  • Odpowiedz
@murarz13: akurat najnowsza tapicerka podnosi wartość wózka w momencie sprzedaży. Poza tym tekst to tylko wózek, może dla Ciebie tak a dla innych nie?
Bo dla mnie to narzędzie z którego korzystam codziennie, które codziennie pakuję do samochodu, składam rozkładam i będę jeszcze korzystać długo. Oprócz tego że chcę żeby był dobrej jakości, to zwyczajnie w świecie chciałabym żeby mi się podobał a nie wkurzał swoją brzydotą. I się sprzedał
  • Odpowiedz
@ToJaTwojMorderca potwierdzam. Od fotelików tylko Bociek. Kupowaliśmy kilka miesięcy temu. Umawiasz się na godzinę i obsługa jest do Twojej dyspozycji. Facet kompetentny, wie o czym mówi. Zdecydowanie nie polecam Bobowózki z Gliwic, byliśmy zainteresowani fotelikiem avionaut Pixel. W Gliwicach facet powiedział, że żadnego fotelika nie dobierze do naszego auta (Laguna II) i że najlepiej będzie jak zmienimy samochód. To samo w ich sklepie w Katowicach koło Ikei. Tam facet na oko
  • Odpowiedz
@ToJaTwojMorderca: To jak budżet elastyczny to ja jestem ze swojego Priama 2.0 bardzo zadowolona i szczerze go polecam. Świetny wózek.
Fotelik mamy Cybex Cloud Z I-size na obrotowej bazie i uważam ze te obrotowe bazy to must have. Ułatwia ten bajer życie niesamowicie.
  • Odpowiedz
@ToJaTwojMorderca: Ja ci powiem tak, kup coś co się łatwo składa, nie kupuj gondoli + spacerówki jako wózek 2w1 albo z fotelikiem 3w1 bo potem taka spacerówka na ramie z gondoli to ciężka kobyła nie do życia i na dodatek zazwyczaj jest dla dziecka tak ergonomiczna jak stary tapczan.
Kupując gondolę za pierwszym razem skup się na tym żeby się fajnie prowadziła i żeby podszewkę dało się wyprać z gówna
  • Odpowiedz