Wpis z mikrobloga

Pany, jako potencjalny student budownictwa na #agh chcę się dowiedzieć czegoś o rekrutacji na rok 2021/22. Mianowicie, czy na tym kierunku będzie punktowany język angielski? Będę pisać rozszerzoną matmę i na pewno angielski. Zastanawiam się nad fizyką, jednak jeżeli angielski byłby punktowany to nie było by sensu pisać fizyki, gdyż jestem pewien, że napisałbym ją gorzej od angielskiego.
Na stronie nie mogę znaleźć o tym informacji, a na wykopie widziałem, że tak i nie, a fajnie by było być w tej sprawie pewien.
  • 15
  • 0
@Sonnenschutzsysteme Przydałoby się mieć takie informacje na stronie, bo skąd mam wiedzieć co mam pisać, a do 30 września trzeba wypełnić wstępną deklarację. Chciałbym uniknąć sytuacji nagłych zmian planów i uczenia się od lutego wcześniej nie zakładanych rozszerzeń.
@Matteush: byku, #!$%@? te wzory bo one są nieaktualne, poszperaj niżej na tagu #agh, był wysyłany link do procesu rekrutacji 21/22, na budownictwo na pewno trzeba będzie mieć matematykę i fizyke zdana, więc zapisz na deklaracji te przedmioty.
https://www.agh.edu.pl/fileadmin/default/templates/images/dokumenty/uchwaly_senatu/2020/0626/26_06_2020_179.pdf
Tu jest ten link, jednak na budownictwo bedzie można się rekrutować z matematyką i językiem obcym
@Matteush: Angielskiego też radzę nie lekceważyć, zrobisz 75% na rozszerzeniu to możesz pisać egzamin z angielskiego już na drugim semestrze podczas, gdy reszta będzie się męczyć jeszcze kolejne dwa - a zajęcia z angielskiego są wieczorami i jest 90% szansy, że rozwali Ci plan dnia xD
  • 0
@libek XD bo samo 'podchodzenie' nic nie da? Nie wiem jak ty, ale ja traktuje mature rozszerzoną bardzo poważnie, a nie na zasadzie "a napisze co mi tam". Chyba lepiej się skupić na mniejszej ilości rozszerzeń i napisać je dobrze, a nie pisać więcej i wszystkie napisać średnio
@Matteush: bez nauki i tak na ileś % napiszesz jakąś maturę, a jak nie podejdziesz to masz ograniczone możliwości dalej, jestem po maturze skupiłem się na matmie i fizyce, a dla rekreacji ang i geografia