Wpis z mikrobloga

@MangoZjem:
w sumie nie znałem tego wątku, ale z drugiej strony nie ma czegoś takiego jak realtalk w obecnym rapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do tego przy tym ile szmalu zrobił na rapie, to takie mieszkanie to pewnie jakiś nieduży procencik, oskarki i juleczki bez szmalu starych nie mieliby niczego
  • Odpowiedz
@vvvariacik: oczywiscie ja nie hejtuje, ze dostal od starych mieszkanie, nie kojarze nawet, zeby sie z tym afiszowal jakos specjalnie a kawalek jest o tych co maja od starych i sie lansuja i wysmiewaja innych. swoja droga tez niespecjalnie widzialam, zeby ce znienawidzone oskarki z wykopu tez szydzili z kogokolwiek bo ma mniej hajsu

oskarki i juleczki bez szmalu starych nie mieliby niczego


@vvvariacik: no #!$%@? kazdy 18latek bez hajsu
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

swoja droga tez niespecjalnie widzialam, zeby ce znienawidzone oskarki z wykopu tez szydzili z kogokolwiek bo ma mniej hajsu

no jak to nie XD flex to sens życia oskarków

no #!$%@? kazdy 18latek bez hajsu starych niemialby niczego xD moze daj im czas, zeby sie dorobili

ale nie każdy robi z siebie nie wiadomo kogo i nie pogardza biedniejszymi od siebie
  • Odpowiedz
ale nie każdy robi z siebie nie wiadomo kogo i nie pogardza biedniejszymi od siebie


@vvvariacik: problem jest taki, ze wykopki robia z wszystkich chlopakow z bogatszych rodzin oskarkow xD zreszta mam znajomych co pochodzili z biedniejszych rodzin i normalnie sie kumplowali z tymi jak Wy to nazywacie oskarkami

no jak to nie XD flex to sens życia oskarków


@vvvariacik: w waszej wyimaginowanej glowce xD to juz nie mozna sie
  • Odpowiedz