Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
W ogóle śmieszne jest oczekiwanie, że na stronie że śmiesznymi obrazkami losowe różowe powinny wysłuchiwać waszych żali xD Mi tych spierdoksów w ogóle nie jest żal, co chwilę wylewają pomyje na kobiety a potem chilp chcę pogadać mam depresję. W dupie to mamy xD Jeszcze jak nie chcesz takiego wysłuchać to cię zwyzywa xD Też nie rozumiem różowych które tu odwalają rolę przychodni terapeutycznej dla inceli, które następnego dnia znowu pójdą głosić
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: @Cauchemar7: całkiem możliwe, ale wygląda raczej jakby miała dobre intencje i nieopatrznie weszła w bagno. Zdecydowanie nie powinno się jej tępić. Takie osoby jak ta powyżej @svickova, czyli typowa głupia p0lka z zerową empatią i przerośniętym ego to co innego. Myślę jednak, że kiedy pojawia się w miarę normalna osoba jaką wydaje się @lisku_chytrusku to atakowanie jej jest nie tylko głupotą, ale też działaniem przeciwskutecznym, bo może się
  • Odpowiedz
@svickova: bo p0lki to lampucery. Polki nie. Wielu przegrywów zaczynało jako miłe chłopaki naskakujące dziewczynom i zderzyło się z odrzuceniem i wyborem przezeń Chada/Oskarka. Do tego brak social skills, pasmo porażek i mamy zgorzkniałego capa. Niektórzy oczywiście zawsze nimi byli i w przegrywie odnaleźli strefę komfortu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Qba1996: Myślisz że kobiety nigdy nie są krzywdzone przez mężczyzn? Po prostu inteligentny człowiek wie, że ludzie są różni. Inceli albo skrzywdziła jedna kobieta, albo w ogóle nie poznali żadnej i wyżywają się na całej reszcie.
I w sumie nawet mnie to średnio obchodzi, ale ich roszczeniowa postawa w stosunku do reszty kobiet, które powinny według nich nagle bawić się w terapeutę, jest dość zabawna.
  • Odpowiedz
@svickova: a kto neguje krzywdy kobiet? Ja? To po jaką cholerę czynisz mi ten zarzut? Inceli mogła skrzywdzić grupa kobiet typu żeńska część klasy. Incelizm to jest cały długi proces upadku człowieka, a nie od tak "obrażasz kobiety". Bo pomijając tych, którzy powinni zgnić w piwnicy, w światku przegrywowym znajdują się ludzie skrzywdzeni. Nie tak przez kobiety jako kolektyw, ale przez otoczenie, które latami wmawiało im coś, co zderzyło się z
  • Odpowiedz
@iThink Da się z dziewczyną gadać o blackpillu i swoim przegrywizmie ale to jest rzadkość. Ja to na przykład robię i koleżanka lubi czytać jak piszę to co tu się nazywa "incelowymi teoriami". Wręcz uzupełnia o swoje obserwacje. Wątpię żeby tamten wpis był ze szczególnie dobrymi intencjami, bluepillowe "idźcie pobiegać". Już wolę żeby nikt się moimi problemami nie interesował, niż słuchać #!$%@? ludzi którym się wydaje, że muszę po prostu wziąć się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Qba1996: Mogło tak być, szczerze mówiąc nie bardzo mnie interesują motywy społeczności, która obraża wszystkie przedstawicielki mojej płci. Dlaczego miałabym pochylać się nad kimś, kto nie ma do mnie elementarnego szacunku. Ale jeżeli chodzi o przyczyny, możesz mieć rację.
  • Odpowiedz
@iThink Samobójstwa kobiet w Polsce to margines wszystkich samobójstw. Kilkunasto procentowa mniejszość. Fakt, że autorka tego nie wie świadczy, że w dupie ma problemy mężczyzn, a tu nagle pisze wpis o tym jak się przebudziła. No #!$%@? ciekawe ale coś wątpię, żeby faktycznie zainteresowała się nagle tym, że mężczyźni cierpią. Po prostu wpisik dla atencji
  • Odpowiedz
@Wegetujemy: slownik synonimow. Zajmować - interesować. Zajmuje mnie coś tam - interesuję się czymś tam. Nie napisałam, że zawodowo zajmuję się psychiatria/psychologia.


Eot.

Pod tamtym wpisem napisałaś:

lisku_chytrusku: @scotieb: mhm. W tym wątku aktualnie cała negatynwa energia, narracja - nazwij to jak chcesz - skupia się na mnie. Spoko opcja. Ja tu o poważnym temacie, który mnie zajmuje od kilku ładnych lat (m.in. depresja wśród dzieci i młodzieży) i liczyłam
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: całkiem możliwe. Jednak atakowanie jej za odkrycie takiej rzeczy i ogarnięcie, że jednak problem istnieje wciąż nie jest najlepszym pomysłem. Dla mnie takie zachowanie jest cholernie toksyczne. Dlatego dałem tag z przegrywami na czaro
  • Odpowiedz
@iThink mnie też #!$%@?ą tam pajace ale co zrobić, jestem przegrywem spisanym na straty. Nigdy nie będę lubiany przez otoczenie, nigdy nie znajdę partnerki. Gdzie indziej mam szukać ludzi którzy podzielają moją sytuację? Jak nie wchodzę na przegryw to czuję się najgorszym odpadem na świecie, a jak czasem wejdę to widze, że są tacy co podzielają moje cierpienie
  • Odpowiedz
@iThink:

lisku_chytrusku: @scotieb: mhm. W tym wątku aktualnie cała negatynwa energia, narracja - nazwij to jak chcesz - skupia się na mnie. Spoko opcja. Ja tu o poważnym temacie, który mnie zajmuje od kilku ładnych lat (m.in. depresja wśród dzieci i młodzieży) i liczyłam po cichu na jakąś sensowną dyskusję, a tymczasem :)


Nagłe przebudzenie, że prawie tylko mężczyźni się zabijają i z tej okazji musiała machnąć wpisik na wypoku,
  • Odpowiedz