Wpis z mikrobloga

@AltCtrlSpace nikt nie mówi że nie robię głupich rzeczy, trochę mi covid przestawil tryb życia. Trochę mocno, mieszkam blisko rodziny z tego powodu i o ile w zyciu bym nie powiedział że mi to będzie pasowało, o tyle teraz naprawdę mnie to cieszy i jakoś tak wychodzi. A grządki to nie są tylko moje bo korzysta z nich i ogarnia moja rodzina, ale każdy ma swój kawałek +- :) szczerze mówiąc to
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace nawet po sobie widzę że powoli tracę liczbę znajomych, aczkolwiek zawsze miałem dużo przyjaciół i cały czas ich mam. Ale to nie to co pare lat temu, ciężko poznać kogoś nowego, już nie ma studiów, szkoły czy czekolwiek. Problematyczna kwestia a będzie tylko gorzej. Ale mam nadzieję że znajdę sobie jakąś towarzyszkę chociazrmoje dotychczasowe związki były porażką.

A co do psa to jak jesteś w stanie wstać rano i z nim
  • Odpowiedz
  • 0
@Mike_Paganini ja nawet nie mam skąd wziąć trawy żeby się zjarać, w wieku 23 lat zacząłem zarabiać i tylko to się liczyło a że nie była to praca etatowa to nie zostało nic znajomych, jeszcze po drodze było kilka związków gdzie rozstania coraz bardziej wykruszaly ekipę z kim można by się było spotkać i dziś właściwie jestem sam w wielkim domu, no jest jeszcze aktualna kobieta, dobra i kochana ale czasem mam
  • Odpowiedz
  • 0
@Mike_Paganini właśnie z tym ułożeniem psa nie wiem czy sobie poradzę, mam gdzie z nim wyjść i mógłbym np o 4 rano a potem Idę spać, ale boje się że wszystko obszcza, i nie wiem jakiego psa, jak to w ogóle wygląda na codzien, ciągle trzeba się nim zajmować? Ciągle przychodzi? Lubię czasem mieć spokój, posłuchać muzyki czy podrzemac, ale wiem też że pies to przyjaciel i właśnie pomaga w chwilach zwątpienia
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace zależy jaki pies, różne rasy potrzebują innego podejścia. Kwestia szczania po domu to bardzo prosta sprawa, załatwia się to w pierwszych tygodniach w których jest u ciebie w domu, oczywiście zakładając że jest szczeniakiem. Są tutoriale i poradniki, przeważnie najłatwiejszy punkt jeżeli chodzi o wychowanie psa. Wiadomo psuntrzeba poświęcić trochę uwagi, zwłaszcza jak jest mały, ale jak jest już dorosły poza dbaniem o żarło i spacery to nie ma dużo roboty
  • Odpowiedz
  • 0
@Mike_Paganini powiem tak na pewno brakuje mi znajomych, kiedyś miałem nawet przyjaciela, o to jest bardzo trudno i nie mam pomysłu gdzie możnaby nawiązać znajomości, żeby nie wyjść na pedals, no poo prostu nie wiem, do tej pory oprócz żony miałem różne młode dupy i one miały znajomych więc siłą rzeczy ja też ich miałem, było spoko, imprezy, jakieś grille, wyjścia do pubu, było to bardzo fajne, niestety wszystkie były #!$%@? więc
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace no #!$%@? chłopie, zamawiasz nasiona przez internet bo to legalne, wrzucasz do doniczki i rośnie xD #!$%@? serio? A jak masz parcie na profesjonalna robotę i mocny sort to robisz growboxa z tutroriali na youtubie i podpinasz lampę UV i otrzymujesz prima.sort. Nie jest to trudne A co.do znajomych to nie mam żadnych rad bo niestety im bardziej się starzejemy tym trudniej ich pozyskać. Jedna opcja to jakieś dodatkowe aktywności typu
  • Odpowiedz