Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem #theoffice i muszę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji o obejrzeniu tego serialu. Na początku forma "dokumentu" przeszkadzała, ale później dodawało to tylko klimatu.
Michael, Jim i Dwight to najlepsze trio, jakie człowiek mógł zobaczyć. Polecam wszystkim
#seriale
  • 18
  • Odpowiedz
Ale always sunny in Philadelphia nie kojarzę, więc chętnie sprawdzę ten tytuł


@pan_pringles: Jest dużo mniej grzeczy niż The Office więc jak nie lubisz humoru bez granic (zero poprawności politycznej itp) to Ci się nie spodoba i może oburzyć. Ale serial genialny i nie bez powodu jest 15 sezonów, ma być następny i dalej trzyma poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JimNH777: to jest opcja do rozważenia
@Abaddon84 mocne słowa, kusi mnie żeby się przekonać
@zosiasamosia1 kiedyś męczyłem 1 sezon Breaking Bad ponad pół roku, aż przetrwałem początki i jak skończyłem go w dosyć szybkim czasie, to miałem serialową pustkę bo taki to był świetny serial. Więc albo przyjdzie ci sama ochota na the office albo już nie, kwestia gustu. Dużym impulsem byli tutaj aktorzy i te cudowne momenty zażenowania, że aż
  • Odpowiedz
@pan_pringles: zdecydowanie obejze jeszcze raz calosc. Na poczatku serial wydaje sie kolejnym z absurdalnym humorem, ale pozniej zmienia sie w taka "opowiesz o zyciu", pokazujac jego rozne aspekty, zawiazywanie przyjazni itd. Niezla produkcja i zaluje, ze wczesniej nie widzialem.
  • Odpowiedz
@pan_pringles: Jak wspomnieli wyżej - Parks & Rec zdecydowanie warto obejrzeć, IMO lepsze postaci niż w The Office, z mockumentaries jeszcze bardzo dobrze się ogląda Modern Family, jest na HBO GO i Netflix (ale tam bez ostatnich dwóch sezonów).
  • Odpowiedz