Wpis z mikrobloga

† Wtorek, 22.09.2020 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ BOLESNA·

1 Modlitwa w Ogrójcu
2 Biczowanie Pana Jezusa
3 Cierniem ukoronowanie
4 Droga Krzyżowa Pana Jezusa
5 Ukrzyżowanie Pana Jezusa

Miesiąc wrzesień, poświęcamy na modlitwę w intencji wszystkich uczniów i studentów, za wstawiennictwem św. Józefa z Kupertynu.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Jeśli chcesz dołączyć do modlących, to daj znać tutaj lub tutaj.

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1600799127PolsHqWqTJhzy0PmrwqswK.jpg
  • 20
@dendrofag dziękuję za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski, za Boże miłosierdzie, miłość moich najbliższych.

Proszę o wspólną modlitwę w intencji zdrowia sił i odporności dla nas wszystkich naszych rodzin bliskich ludzi o sercach kochających Boga i bliźniego, skromnych pokornych cichych, dla których warto żyć, o wzajemną zgodę pokój i miłość w naszych domach rodzinach pracach między ludźmi, o przymnożenie wiary w Boga i w siebie, mądrość i rozsądek w życiowych decyzjach.

Proszę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dendrofag: Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, o miłosierdzie i w Bogu wiadomych sprawach, chciałbym też podziękować za wszystkie dotychczasowe Łaski. Bóg Zapłać!
@nordsjelland dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio stwierdziłem, że w dziesiątku różańca który odmawiam za ludzi których kocham i którzy są mi bliscy (nie tylko najbliższa rodzina, ale też ludzie z pracy , poznani w życiu gdzieś ) jest ich dużo więcej niż w drugim dziesiątku gdzie wymieniam wrogów, nałogowców, ludzi gniewnych złośliwych. I trochę się pocieszyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)