Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do ludzi narzekających, że netflix tak usilnie promuje lewactwo i degenerację moralną, nie ma co oglądać na tej platformie itp i w ogóle niech ich piekło pochłonie. W jakiej wy bańce informacyjnej żyjecie i jak się do niej dostać? xDDD Już od wielu miesięcy mam netflixa i ani razu powtarzam ani razu nie miałem podstawianych pod nos lewackich treści. Tam jest od groma rozmaitych filmów z każdego gatunku. Oglądam horrory, oglądam fantasy, oglądam anime, filmy akcji, od #!$%@? tego obejrzałem i nigdzie ale to nigdzie nie widziałem żeby próbowano zrobić ze mnie jakiegoś lewaka, jakiegoś groźnego marksistę, jakiegoś terrorystę rodem z blm. Wchodze na strone główną netflixa i co mnie wita? Filmy sensacyjne, anime, jakieś horrory. Gdzie to lewactwo? Czemu mnie nie atakuje? Czy muszę specjalnie wchodzić w wyszukiwarkę internetową i szukać co jest lewackie na netflixie i dopiero po tym tam wrócić i wpisać konkretny tytuł? I czy na pewno to co znajde będzie lewackie? A może rozłupywanie czaszek zombiaków jest lewackie? Albo obrona żony przed potworem jest lewacka? Jestem prolibertariański, lubię kapitalizm, jestem wyczulony na rozmaite lewicowe socjalistyczne odchyły ale jakoś na netflixie nic mi się takiego w oczy nie rzuca, nikt mi nie proponował takich materiałów. Nawet Cuties specjalnie obejrzałem żeby zobaczyć co to za kontrowersje i okazało się, że to nie jest lewacki film tylko krytyka degeneracji moralnej. Gdzie jest to lewactwo, które zalało netflixa i wyparło z niego wszystko inne? xD

#netflix #kiciochpyta #lewackalogika #4konserwy
  • 8
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: @bolsonn: Przecież o to mu chodzi- ludzie sami wybierają co oglądają i narzekają. Można oglądać też bardziej konserwatywne treści, ale wtedy nie będzie można wrzucać wpisów o lewicowej propagandzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius:
Dokładnie. Kiedyś widziałem fajny wpis na wykopie, który według mnie jest w punkt. Coś w stylu, że prawakom odpowiada wolny rynek, ale tylko wtedy, kiedy przeważają na nim poglądy, które IM odpowiadają.
  • Odpowiedz