Wpis z mikrobloga

Mirki zwracam się do Was z pytaniem

Planuje zakup #wideorejestrator do swojego samochodu i pojawił się pewien problem, a dokładnie chodzi mi o jego zasilanie, bo z samochodu korzystam tylko około 30 minut - godziny w ciągu dnia, a resztę czasu stoi po prostu na parkingu.

Jak myślicie, czy zakup dwóch #powerbank (20000+) i codzienna ich podmiana będzie dobrym i bezpiecznym (zima/lato mocno nagrzany samochód) rozwiązaniem?

No i dodatkowe pytanie odnośnie wideorejestratora - ile czasu przetrzymujecie nagrania? Myślę zakupić jakiś dysk i trzymać na nim nagrania z tygodnia, no może z dwóch - jak myślicie będzie ok?
#kamerasamochodowa #samochody
  • 7
@aktywnymaz: Ale to mu akumulator zdechnie. Jeśli samochód jeździ tylko 30 minut w ciągu dnia a potem stoi do tego sobota niedziela pewnie więcej stoi może w zimę nie odpalić. Bardziej polecał bym Adapter BlackVue Magic Ultra Battery w 30 min naładuje Ci się do pełna i będzie działał z 24 godzinny.

@DinapeS: #powerbank (20000+) jeśli z allegro to na pewno nie będzie miał takiej pojemności a przy okazji gdy
@Portier-Harry_Portier: Ostatnio miałem sytuację że sąsiad wyskoczył do mnie z tekstem, że kilka dni temu widział jak mu obtarłem samochód i że "albo mu płacę za lakiernika albo on mi zrobi coś gorszego". Wtedy kiedy niby to się stało to ja akurat spałem więc nie ma opcji, wkurzył mnie gościu i teraz wolę mieć takie "zabezpieczenie" na cwaniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)