Wpis z mikrobloga

  • 31
Niech się biją do oporu. Konsument może na tym tylko skorzystać. Jako fan konsoli sony w tej generacji poważnie zastanawiam się nad przesiadką na xboxa. Czas pokaże. Myślę, że wezmę S na start, a za 3-4 lata ps5 jak wyjdzie w jakieś wersji, która nie atakuje oczu.
Taka moja prywatna opinia wysłana w sieć.

#xboxone #xboxseriesx #xbox #ps4 #ps5
  • 11
  • Odpowiedz
@bikuben: jako peesiarz sie ciesze, Sony moze zepnie dupsko z PSNow, i juz nie bedzie moglo walic graczy na kazdym kroku.

Ale xboxiarzom wspolczuje naiwnego myslenia, ze gdyby xbox wygral i zgniotl ps w tej generacji, to w gamepasie dostana TES 6 i inne megahity, a MS bedzie ich lizal po jajkach wiecznie :) MS i Sony to taki sam rak, tylko jeden mial lepsza pozycje od drugiego, niektorzy jednak juz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dante27:

współczuję naiwnego myślenia


Przecież jest powiedziane, że wszystkie tytuły XGS trafiają do Game Pass day one, więc nie rozumiem o czym mówisz
  • Odpowiedz
kurde wlasnie brak psnow w polszy boli mnie najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°) czemu te #!$%@? tak zwlekaja


@itsokaytobegay: nie wiem i nie rozumiem tego, 70% ruchu w usludze to i tak download, a ci zamiast przynajmniej rownac do MS to dalej bujaja w chmurach bo wygrali generacje ktora sie konczy :)
  • Odpowiedz