Wpis z mikrobloga

@Policjant997: to teraz kontrargumentem na to, ze sie nie bedzie mialo dobrej gierki jest pokazanie, ze sie ma duzo wiecej gownogierek? To jakby sony zrobilo swojego gamepassa z grami pokorju akranoid to sony by wygrywalo? : D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: te gry z gamepassa sie jakos zmieniaja? Bo pare miesiecy temu chcialem wziac ika one, z uwagi na gamepass, ale ta biblioteka mnie nie #!$%@?. Sporo jakichs indykow i srednich gierek. I tak sie zastanawiam co teraz wziac
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Tak, co miesiąc wpadają chyba 4 nowe tytuły do gamepassa i 4 do golda. Więc mając gp ultimate masz co miesiąc (chyba) 8 gier. Część wiadomo, że indyki ale perełki też się fajne zdarzają .
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel_bialkov Mirku, zależy co lubisz. Myślę też, że do tego trzeba trochę inaczej podchodzić - mniej na zasadzie "same kupy poniżej 90/100" a bardziej z nastawieniem, że będziesz mógł spróbować wszystkiego z katalogu. Sam bardzo miło zaskoczyłem się średnio ocenianym State of decay, Forza Horizon w którą bym nigdy nie zagrał czy Sea of Thieves zanim stało się modne po premierze na Steam. Tak samo nigdy bym nie zagrał w Gearsy, bo
  • Odpowiedz