Wpis z mikrobloga

Jest ktoś chętny na granie Duo?
Obecnie plat 3 75 lp jugnler.
Mialem już chyba z 10 razy promo do diamentu i nie moga grac z tymi ludzmi.
Solo nie da sie wygrywac gier.
Potrzebuje wsparcia na topie lub midzie.
Jak ktos chetny to piszcie
#leagueoflegends
  • 8
@doublekk: ale że spadłeś z plat 1 100 lp do plat 3? Grasz ztiltowany czy jak to zrobiłeś. Z własnego doświadczenia wiem że gram coraz gorzej z każdą przegraną grą która mnie irytuje. Najlepiej robić przerwę na arama.

Polecam też duo z mid/top. Najlepiej mid z voice i mówisz kiedy idziesz na scuttle, enemy jungi albo po smoka/heralda. Wtedy mid spycha wave i idzie z tobą. Ganki też można synchronizować ale
@DarkMi: Dokladnie tak, kilkukrotnie spadlem z plat 1 100LP do plat 3 przez tilt. Potem wracalem znowu i tak non stop. Uwazam, ze umiejetnosci mam na diament spokojnie z tego co patrze po statystykach ale potrzebuje tego jednego kompana. Chcesz moze cos popykac razem?
@doublekk: Spoko rozumiem cię, miałem podobnie tylko szybciej się kapnąłem, że lepiej robić przerwy. Demote więc miałem max raz. Teraz po wbiciu D4 na ten sezon na tym kończę, wystarczy mi grindu od B4 do D4. W następnym wbiję dalej. I tobie polecam podobnie, jak przegrasz, wkurzysz się - idź zrób sobie herbatkę, zagraj arama i dopiero zagraj nexta :)

Ja pograć mogę, tylko nie będę grał moimi top3 pickami bo
Pobierz
źródło: comment_16006928090pg7TfKhlpdHIcKkziyTmR.jpg