Wpis z mikrobloga

Rachunek sumienia z parafii w Błędowie, a to ponoć edukatorzy seksualni są tacy groźni dla dzieci... Chodzi o wzór rachunku sumienia dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii Świętej, który sugeruje dzieciom m.in. wybaczenie bliskim molestowania seksualnego.
(°°

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/bledow-oburzajacy-wzor-rachunku-sumienia-na-stronie-parafii/3h8y9en#slajd-1

#pedofilia #religia #katolicyzm #dzbanywiary #bekazkatoli #pedofilewiary #tylkoniemownikomu
xandra - Rachunek sumienia z parafii w Błędowie, a to ponoć edukatorzy seksualni są t...

źródło: comment_1600580115serkYip2TuHxrv3M91y0U9.jpg

Pobierz
  • 18
@xandra: już #!$%@?ąc od kościelnych pedokatoloverów, to niezłe sformułowania do dzieci: „czy zachowywałem się jak pasożyt”, „swoje niepowodzenia”, poza tym, #!$%@?, jakie śluby posłuszeństwa wobec nauczycieli może mieć na karku 11-latek (czy w jakim tam wieku się idzie do pierwszej komunii). Chryste, Twój Kościół należy zdelegalizować. Sorry Boże.
@ostrzyjnoz: Na pewno włam był na całą stronę w 2010 (dowód powyżej). Kiedy i w jakich miejscach były wprowadzone zmiany ani jak długo strona była podatna na włamania tego nie da się powiedzieć. Mało rozsądne jest natomiast wnioskowanie, że któryś z księży, który rzeczywiście miałby na sumieniu pedofilię był jeszcze do tego tak głupi, by pisać o tym w części o rachunku sumienia. Włam i dopisanie tych zdań jest dużo bardziej